aliendrone

Nudí se vepřová hlava? ZASE??

Nějak nemůžu rozdýchat, že dementoidní mazal smazal quentosovi otázku ohledně play off hokejového systému, na kterou jsem teď 10 minut bušil odpověď a po odeslání… „otázka byla odstraněna“!! Jako kdyby šlo o nějakou kravinu nic neřeknu, ale dotaz byl seriózní, slušný – prostě ZCELA NEZÁVADNÝ – a přesto zmizel!!! Námaha úplně k ničemu!

Milý přiblblý admine, jsi BLBEC, protože tohle nejen trpíš, ale přímo podporuješ – a tohle je přesně nevyhnutelný výsledek! (a to se ještě HODNÉ držím, na jazyku mám úplně jiné a MNOHEM vymazlenější tituly, kterými bych tě rád počastoval! Proč nenapíšeš rovnou – „Na dotazy NEODPOVÍDEJTE, je to k ničemu!“??

Hmmm, spíš koukám, že nějaký vtipálek použil quentosův avatar a připodobnil si i nick, aby došlo k omylu. (Dost možná to sám i smazal, ovšem pod jiným nickem) No, možná admin mrkne po IPčkách – jeden nikdy neví, lidé jsou líní a třeba se domákne skutečné identity uživatele a bude BANánek… ;) :D :D

Nejlepší odpověď
quentos

Byl to duplikát mé dávno položené otázky, a smazaná byla právě proto, že to byl duplikát. Nepoložil ho quentos, ale qentos, tedy jakýsi idiot, který se zřejmě hodlá přiživovat na mých otázkách. A jak znám admina, tak s tím opět nic neudělá.

Další odpovědi
Anikitos

Já už to neřeším, mně zmizolo už tolik otázek,… a většina nic ani neporušovala – neměly žádný obrázek, neopakovaly se, neurážely ani nebyl nijak vulgární…

Tady si může nahlásit kdo chce, co chce, a pak se ty otázky vracejí jen výjmečně, většinou zůstanou smazány. Už se nad tím vůbec nepozastavuji, za chvíli někdo nahlásí i tuhle otázku.. :P :'D

Kepler

Milý aliene, přestože nemáš ani desetinu procenta pozemské DNA, doporučuju zklidnit hormon. Že intelektuálně je mazálek na úrovni améby, to už všichni zkušenější vědí. No, admiín ho podporuje, to se mám kvůli tomu po…? Má duševní hygiena je mi přednější, takže magory prostě ignoruju. Smysl pro humor máš, tak bys to měl zmáknout.

Edison

Taky tuhle otázku postrádám a nechápu. Naproti tomu spousta jiných přiblblých otázek tu jen překáží až obtěžuje. Nejdřív jsem na play-off taky chtěl zkusit napsat odpověď, ale pak jsem si to rozmyslel, bo jsem si odpovědí nebyl tak úplně jist a čekal jsem na odpověď…

aliendrone

Kepler >>> to je tím vedrem, navíc mám dnes nějaký blbý den, nic se nedaří… ;) :D

aliendrone

BTW – hoši, i když dávám na své otázky každé odpovědi palec za námahu, tak někteří z vás máte už dnes smolíka- >> „Daný uživatel již dnes obdržel maximální počet hodnocení.“

Takže máte smůlu, nemáte tak dobře odpovídat, no!

led

asi najlepšie by bolo tie horká úradne zakázať. Možno by to aj prešlo, pretože na niektorých zákonoch od národných po EU sú také „je to sivé, má dlhé uši a robí ia ia“, až sa „človek obecný“ diví.

qentos

Příspěvek smazán administrátorem.