Avatar uživatele
tom004

Dobré ráno.Je u vás,veselé,ouvej-ouvej,nebo jste s tím starým rokem ještě neskoncovali? 🙂

My se máme skvěle,i když žena prohlašuje,že ji z postele nikdo nedostane.Tak nevím,asi vyrazím do kuchyně. A co vy,co budete mít dobrého na svátečním stole?
Doplňuji:
hanulko 11,snídani už dostala,na obědě,klasická vepřová,se pracuje.Není to u nás zase tak neobvyklé,že to má manželka s donáškou do postele.On ten důchod má přece jenom nějaké ty výhody. :))

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 10Pro koho je otázka zajímavá? anonym, annas, jendahun, dudu, aramah, Andělé, hanulka11, chudst, fcoop, anonym před 4498 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Nic,žádné ouvej,kdybych to bývala byla věděla,slavím s mosojem!V te­levizi jenom Gott!No nic snad jindy,dnes máme svíčkovou,peče­ný,smažený nechci ani vidět!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Andělé

Dobré odpoledne všem,
šla jsem spát po 2:30h,vstávali jsme s dětmi v 10h,ale mám od té doby závrat.Šampíčko bylo,ale tak akorát,spíš je mi zle z vyčerpání,chodím celé svátky kolem 2h spát,tak mě to dneska už položilo…
Kéž bych mohla ted spát,až do rána…:-((

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Dobré už dopoledne , teprve jsme vstala a snídám , ale nejsem po flámu…prostě pohodička…
a oběd včera uvařil manžel dáme si boršč…žádné přežírání nebude…tak všem pěkný novoroční den ,užijte si ho podle sebe a tome004 nech paní ať leží a dones jí dobrůtku až do postele…no řekni, kdy se jí to stane.
Doplňuji:
tak to je tome prima …škoda, že nejsme v důchodu…hm musíme si ještě počkat:D:D:D

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

U nás též docela pohoda i když někteří šly do hajan až o půl páté. Čekáme na dceru s rodinou, oběd tudíž bude později – boršč a ražniči. Nyní koukáme na novoroční koncert z Vídně a v zápětí přepnem na projev prezidenta.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WeeBear

Šla jsem spát ve tři ráno, v půl deváté už jsem byla kopána z postele druhou osobou, která vedle mě pravděpodobně probděla celou noc. 😁 Až na pár věcí bych řekla, že žádné ouvej-ouvej není a že starým rokem jsem skoncovala zcela úplně. Už ho nechci ani vidět.. A dávám šanci roku následujícímu! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

U nás pohoda, na oběd losos, bramborová kaše

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MILAN1961

OUVEJ SE NEKONÁ A OBĚD JAKO KAŽDÝ ROK-KAČENA-BRAMBOROVÝ KNEDLÍK-ZELÍ SAMOZŘEJMĚ ČERVENÉ

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Ráno jsem dal sprchu,vytřel podlahu,umyl nádobí po včerejšku,poslal ještě pár SMSek,prohlédl zprávy v mobilu a chvilku diskutoval s manželkou.Na oběd byla svíčková.
S rokem jsem definitivně skončil,když jsem dopsal poslední záznamy do kapesního a stolního kalendáře,zre­kapituloval rok(kupodivu to zase nebylo tak nejhorší jak jsem očekával,až na to dvakrát okradení ze začátku roku),definitivně jsem zavřel kalendáře – stolní šel do koše,kapesní do archívu a na stůl dal nové kalendáře.Tím je pro mne další kapitola života ukončena.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek