tom004

Dobré ráno.Je u vás,veselé,ouvej-ouvej,nebo jste s tím starým rokem ještě neskoncovali? 🙂

My se máme skvěle,i když žena prohlašuje,že ji z postele nikdo nedostane.Tak nevím,asi vyrazím do kuchyně. A co vy,co budete mít dobrého na svátečním stole?
Doplňuji:
hanulko 11,snídani už dostala,na obědě,klasická vepřová,se pracuje.Není to u nás zase tak neobvyklé,že to má manželka s donáškou do postele.On ten důchod má přece jenom nějaké ty výhody. :))

Nejlepší odpověď
anonym

Nic,žádné ouvej,kdybych to bývala byla věděla,slavím s mosojem!V te­levizi jenom Gott!No nic snad jindy,dnes máme svíčkovou,peče­ný,smažený nechci ani vidět!

Další odpovědi
Andělé

Dobré odpoledne všem,
šla jsem spát po 2:30h,vstávali jsme s dětmi v 10h,ale mám od té doby závrat.Šampíčko bylo,ale tak akorát,spíš je mi zle z vyčerpání,chodím celé svátky kolem 2h spát,tak mě to dneska už položilo…
Kéž bych mohla ted spát,až do rána…:-((

hanulka11

Dobré už dopoledne , teprve jsme vstala a snídám , ale nejsem po flámu…prostě pohodička…
a oběd včera uvařil manžel dáme si boršč…žádné přežírání nebude…tak všem pěkný novoroční den ,užijte si ho podle sebe a tome004 nech paní ať leží a dones jí dobrůtku až do postele…no řekni, kdy se jí to stane.
Doplňuji:
tak to je tome prima …škoda, že nejsme v důchodu…hm musíme si ještě počkat:D:D:D

dudu

U nás též docela pohoda i když někteří šly do hajan až o půl páté. Čekáme na dceru s rodinou, oběd tudíž bude později – boršč a ražniči. Nyní koukáme na novoroční koncert z Vídně a v zápětí přepnem na projev prezidenta.

WeeBear

Šla jsem spát ve tři ráno, v půl deváté už jsem byla kopána z postele druhou osobou, která vedle mě pravděpodobně probděla celou noc. 😁 Až na pár věcí bych řekla, že žádné ouvej-ouvej není a že starým rokem jsem skoncovala zcela úplně. Už ho nechci ani vidět.. A dávám šanci roku následujícímu! 🙂

Drap

U nás pohoda, na oběd losos, bramborová kaše

MILAN1961

OUVEJ SE NEKONÁ A OBĚD JAKO KAŽDÝ ROK-KAČENA-BRAMBOROVÝ KNEDLÍK-ZELÍ SAMOZŘEJMĚ ČERVENÉ

jendahun

Ráno jsem dal sprchu,vytřel podlahu,umyl nádobí po včerejšku,poslal ještě pár SMSek,prohlédl zprávy v mobilu a chvilku diskutoval s manželkou.Na oběd byla svíčková.
S rokem jsem definitivně skončil,když jsem dopsal poslední záznamy do kapesního a stolního kalendáře,zre­kapituloval rok(kupodivu to zase nebylo tak nejhorší jak jsem očekával,až na to dvakrát okradení ze začátku roku),definitivně jsem zavřel kalendáře – stolní šel do koše,kapesní do archívu a na stůl dal nové kalendáře.Tím je pro mne další kapitola života ukončena.