Avatar uživatele
Rokio

Nepřijdou vám policisté jako duševně vyrovnaní a příjemní lidé?

Každého policistu, kterého jsem potkal, byl na mě hodný, slušný a ochotný. Nikdy se ke mně policie nechovala zle a já mám s policisty také dobré vztahy.

Jak je to u vás? Máte také kladný vztah s muži zákona?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 2150 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Zase ta generalizace?
Ne. Zažil jsem slušné policisty, stejně jako jsem zažil i policajty hovada.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Ano, hlavne, keď mi pred Hlavním nádražím Praha poradia, ako sa dostanem na Hlavnú stanicu. Najprv sa prekvapili nad otázkou, potom ma otočili „čelom vzad“ a s úsmevom ukázali vchod do haly.
Aj policajti sú ľudia. to si treba vždy uvedomiť. Pokiaľ im neprekážate pri výkone ich práce, nevyvyšujete sa urážlivo nad nich, nevykonávate činnosť odporujúcu platným zákonom, nemajú dôvod nebyť ľuďmi.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

U nás jsou většinou jsou takoví, jak popisuješ, i když se i tady najdou nějak frustrovaní. Hlavně by měli být korektní a ne taková hovada jako v Praze. Na druhé straně se Pražákům ani moc nedivím, zřejmě si tam užívají svoje. Záleží hodně na regionu a osobních vlastnostech poliše.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nemám s nimi žádný vztah. Přicházím s nimi do kontaktu velice zřídka.. Vyjímečně při nějaké silniční kontrole a jinak je ani nepotkávám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Ani je nepotkávám tady jsou také takový duševně vyrovnaný a příjemný pokud něco někdo nespáchá.Dá se s nimi normálně v klidu mluvit pokud jim nic neděláš nechají tě odejít v pokoji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Většina lidí mi přijde jako duševně vyrovnaná a příjemná.
Včetně policistů. (Též s nimi mám jenom dobré zkušenosti.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Jsou, jak zde zaznělo, případ od případu různí. A při celkovém pohledu ani tuto skupinu nemíjí určitá deformace z povolání. Také je mezi nimi poměrně dost sebevražd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Mc často s nimi do kontaktu nepřijdu, ale připadají mi normální.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek