Edison

Není to komické?

… že jsou mazány nejhodnocenější odpovědi… Tady už se jako nesmí ani nabádat k tomu, aby tazatel, než položí otázku, alespoň trochu přemýšlel?

Odpovědi
Funna

trošku netuším, o které smazeané odpovědi mluvíš…asi tě to smazání „nadzvedlo“, ale nejsem Sibyla, abych tušila wocogou…takže pokud chceš nějakou odpověď, je potřeba to konkretizovat…pokud si jen stěžuješ, je to OK…

PS: teď zjišťuju, že mi taky někdo smáznul odpověď a netuším proč…ale žíly mi to netrhá…pokud jim to dělá dobře, ať si ti zamindrákovaní mazači uleví…já jsem přející .-))

aliendrone

Těžko posoudit, když nevím o co konkrétně jde. Navíc mám v tomto ohledu dvojí metr. Pokud jde o odpovědi jiných, je mi to obvykle fuk a pokud o mé, tak mi to komické nepřijde. ;) :)

LelandPalmer

Skutečně je tady takto hloupá cenzura?

Edison

Lelande, pozor na to, co říkáš, važ slova… 😁

Funna

Příspěvek smazán administrátorem.

Edison

Funna, nejde o jednotlivosti. „Někdo“ prostě nerad, když mu někdo jiný nastaví zrcadlo. Upřímnost je prostě trestána. Naštěstí mě takové reakce dovedou leda pobavit. I proto jsem zvolil tuto kategorii. Nehodlám to řešit, vždyť jde o ho… uby…

Odpovědi.cz

Ať už je odpověď správná/ trefná sebevíc, jakmile v ní je urážka nebo sprosté výrazy, tak ji mažeme. To samé platí pro otázky. Pokud je v reakci obsažená zároveň i odpověď na tazatelovu otázku, tak mažeme, ale většinou necháme body.
Stránka má určitá pravidla.

Pokud se Vám otázka zdá nesmyslná, nebo urážlivá, nahlaste ji nebo ignorujte. Není potřeba odpovídat na vše. To už jsme Vám psali.

Děkujeme za toleranci a pochopení.

Edison

Tohle ale už zavání zákazy odpovídat negatviními odpověďmi, které by se NEDEJBŮH mohly někoho dotknout = cenzurou!! Navíc upozornění na to, že je nějaká otázka hloupá ti chytří vezmou k srdci a příště třeba položí otázku chytřeji.

Funna

jj…souhlas…viz můj dovětek v odpovědi…