Nela56

Nechodíte třeba někdo běhat? A nemáte to nahrané v nějaké aplikaci? Vybil se mi telefon během cesty, a tak nemám záznam.

Zdravím, každý tyden musíme do školy zaslat fotku aplikace, která potvrdí, že jsme za týden ušli zadané kilometry. Tento týden to bylo 22 km běh/chůze, nebo 40km kolo/brusle. Já vše splnila, na kole jsem ujela kolem padesáti, jenomže se mi během cesty vybil telefon, a tak se kilometry do aplikace nenačítaly :/ Dnes mám ještě dost učení, tak asi nestihnu ujít ani těch 22 km, možná 10, ale to nestačí a pouze tachometr panu učiteli nestačí. Nechodíte třeba někdo běhat? A nemáte to nahrané v nějaké aplikaci? Děkuji za odpovědi :)

Odpovědi
Mr. Marek

Shodou okolností hledám parťáka na běh. Jinak používám aplikaci Health.

da ny

Ano, nechodíme běhat. ;)

Gonfaloniér

Chodím, ale žádné aplikace nepoužívám.
Běhám po okolí v blízkosti domova a přibližně vím, kolik vždy uběhnu.
Uvažoval jsem, že si koupím nějaký sporttester, běžecké hodinky nebo náramek, který krom jiného měří běh. Lepší, jak aplikace. Nerad běhám s mobilem.
Nevím, ale myslím, že takovou blbost po tobě přece ze školy nemůžou chtít. Ať ti učitel/ka taky pošle přehled svých týdenních aktivit, když to chce po tobě. Podle zákonů, školního řadu nebo i nějakém zdravém úsudku tohle ani nemohou chtít. Někteří učitelé tělocviku dokonce při první karanténě chtěli, aby se žáci doma při tom natáčeli. A pak se to řešilo. Tohle ti géniové zkrátka nemohou po studentovi chtít.
A tělocvik se stejně nemá přes distanční výuku vyučovat. Být já na tvém místě, tak bych tohle rozhodně nedělal a to přestože běhám.

nyjono

Myslím, že je lepší učiteli vysvětlit, že se vybil mobil, než ukazovat nějaký fake.
Stejně by na to mohl přijít.
Příště aspoň budeš včas kontrolovat stav baterie.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Emulicek03

Ahoj, aplikáciu žiadnu síce nepoužívam, ale prednedávnom som si kúpila nové smart watch a som s nimi veľmi spokojná, počítajú ti kroky, ale dajú sa nadstaviť aj na behanie, bike alebo inú fyzickú aktivitu. Tu máš nejaky tipy pri vyberaní https://vas-pomocnik.cz/test-chytrych-hodinek/. Ja som si osobne zobrala Fitbity lebo sa mi dizajnovo páčili a dajú sa spárovať aj s Iphonom a veľmi som spokojná s nimi, aj tie apple watch vyzerajú dobre, ale počula som, že sa musia často nabíjať. Ciže keď si tie hodinky spáruješ s telefonom, tak môžeš poslať screen učitelovi.

Nela56

Gonfaloniér: Nevím, jsem ted na škole nová, nechci mít hned nějáké problémy a těch pár kilometrů pro mě není problém, jen ted nám zadali aplikaci, která mi třeba vůbec nejde, vždycky mi to zaznamená, tak polovinu :/ Tak uvidím :D Snad mi nedá za 5, do ted jsem to vždy poslala :)

quentos

NĚJAKÉ. Žádné „nějáké“.

Nela56

Já vím, ale stejně to vždycky napíšu takto :D