zjentek

Jak je to zde s garancí odpovědi do pěti minut?

Kdysi to tady bylo takové zátiší, když byl člověk unavený, přišel sem spočinout…
Dnes už je to tady tak frekventované, že odpověď prej přijde vždy nejpozději do pěti minut.
A mě zajímá, kdo něco takovýho garantuje?

Tvrdí se to v rozhlasové reklamě na téměř stejně frekventované rádiové stanici a nevěřím, že by reklama byla klamavá, to se nesmí! ;)

Nejlepší odpověď
Emefej

Prostuduj si tuto sekci http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nezodpoveze­ne a obrázek si udělej sám.

Další odpovědi
Dochy

Odpovědi jsou víceméně dobrovolné, na některé „otázky“ snad ani odpovědět nelze. ⇒ žádná podobná garance u tohoto typu servru být nemůže.

Klaproth

Nevím jak to myslíš. Kde to někdo slibuje? Tady jsem nic takového nenašel. možná je to v té rozhlasové reklamě, ale já jsem jí ještě neslyšel. Asi to bude pravda, odpověď do 5 minut už máš.