Altair-AC

Nemyslíte, že by bylo vhodné nastavit limit počtu otázek za den?

Už mně to začíná lézt na nervy, pořád jen dokola pro mne ne zrovna zajímavé otázky pořád jen od 1 uživatele. Už je to tu zamořeno několik týdnů.

Nejlepší odpověď
anonym

Tohle by snadno řešila obyčejná možnost dávat otázkám i palce dolů (negativní hodnocení)

Uživatelé, kteří nasbírají příliš mnoho negativních hlasů by pak postihla nějaká dočasná sankce (třeba limit počtu otázek na den) … negativní hodnocení otázek a odpovědí, které by to umožnilo, tu ale naprosto chybí a vzhledem k tomu jak se provozovatelé k tomuto serveru staví obecně asi ani nikdy nepřibude.

Další odpovědi
nyjono

Mně to je jedno, neřeším to, stačí přečíst zčátek otázky a je jasno.
Netřeba se tím zatěžovat.
A už vůbec ne ročilovat. Škoda energie.

led

Pokiaľ užívateľ, vo vašom prípade „pokročilý“ neprekročí povolený limit otázok a odpovedí pre svoju kategóriu tj.25otázok/25od­povedí a neporušuje kódex a pravidlá tejto stránky, nemôžme ho obmedzovať.

Tí starší užívatelia tejto stránky pamätajú, aký krutý boj tu bol práve o limity počtu otázok a odpovedí.

V súčasnosti sú tieto limity pre užívateľov viď pravidlá… https://www.od­povedi.cz/napo­veda/bodovani "Uživatelé jsou dle celkového počtu bodů zařazeni do kategorií.

Kategorie uživatelů Počet bodů
Registrovaný 0
Pokročilý 100
Bronzový 1000
Stříbrný 5000
Zlatý 10000

Mezi práva jednotlivých kategorií uživatelů patří i limity pro vkládání otázek, odpovědí a jejich hodnocení za den. Kategorie uživatelů Stříbrný a Zlatý má navíc práva pro úpravy vybraného obsahu (nahlášený závadný obsah se automaticky nezobrazuje a možnost nominovat užitečné odpovědi).

Denní limity pro jednotlivé kategorie:
Kategorie uživatelů – Otázky – Odpovědi – Palce – Hvězdičky
Registrovaný – 3 – 5 – 5 – 5
Pokročilý – 25 – 25 – 25 – 25
Bronzový – 50 – 50 – 50 – 50
Stříbrný – 200 – 200 – 200 – 200
Zlatý – neomezeně

Každý uživatel může za den udělit pouze omezený počet palců a hvězdiček (zajímavá otázka) jinému uživateli. "

aliendrone

Ach, dust8. :)
No jo, ale je fakt, že ti nikdo nebrání ho pozlobit – jsem zvědav, jestli najde odvahu v diskuzi odpovědět na můj protidotaz. https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/bez-kterych-5-10-veci-ktere-vlastnite-si-neumite-predstavit-svuj-pohodlny-zivot A určitě NEJSEM zvědav sám. ;) :D :D

briketka10

Taky mi to vadí ba přímo..nechci být sprostá!

Už minulý týden jsem se zlobila, že je hlavní
stránka takhle zahlcená..

Kepler

Ztotožňuji se s vyjádřením led a nyjono. Je fajn, že si aspoň někdo přečte zdejší pravidla. Sice taky u některých otázek kroutím hlavou, ale nijak zvlášť mě to nevzrušuje.

Kryšpín

Co není zakázáno je dovoleno

Klaproth

Určitě ano. Mě by plně postačoval limit 2–3 ročně.

nyjono

Záporné body tu již kdysi byly, protože se tím ale vyřizovaly osobní účty a ne nekvalita otízek a odpovědí, zrušily se.

anonym

led: ano takové jsou stávající limity, a jsou hrubě nedostatečné především pro své statické pojetí které se nijak nepřizpůsobuje tomu jak ostatní na pokládané dotazy reagují či jak je hodnotí. I kdyby měl spammer možnost publikovat 3 dotazy děnně na téma „jak holky čůrají u doktora do kelímku“ (viz před chvílí smazaný dotaz) tak je to prostě moc 🙂

led

ge0rge, súhlasím, ale aspoň nejaká organizácia príspevkov podľa „hodnosti užívateľa“ tu je, inak by tie „hrdinské“ hodnosti užívateľov nemali vôbec význam, čo povedzme si otvorene ani nemajú.
Za užívateľa hovoria jeho príspevky.