dust8

Bez kterých 5–10 věcí, které vlastníte, si neumíte představit svůj pohodlný život?

Dobrý, abych nebyl z obliga, tak se přidám.

Bude to bez nějakého pořadí důležitosti.

  • postel
  • toustovač
  • sprcha
  • místo ve stole se zásobou ciderů
  • WC
  • PC s 26" LCD s reproduktory připojený k interfernetu
  • stále aktualizovaný šuplík v lednici
  • okno s funkčí ventilačkou a sklopenné žaluzie
  • kolo, které mi slouží tak fajn, že kašlu na vlastnění auta
  • kartáček na zuby
  • extra věc – džbán s vodou u PC, abych nemusel pořád lítat sem a tam

...... asi by se našlo více věcí, ale bez těhto bych byl asi brzo v háji. Třeba jsem zapomněl na něco zásadního. :D Netuším.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Nemyslím si, že má nějaký význam se k tomu vyjadřovat, ale stejně mi to nedá se nezeptat…

Jak to tedy děláš na uvedeném NEZBYTNÉM WC, když seznam neobsahuje toaletní papír? ;)

Jsem si jist, že odpověď na tuto otázku bude zajímat MNOHO zdejších (včetně mě) a jistě bude pro všechny VELMI POUČNÁ! :D :D :D

Další odpovědi
Kepler

Stačí jen pět věcí:

  • prachy
  • chechtáky
  • oběživo
  • zlato
  • diamanty

Za to si koupíš skoro všechno. Jen štěstí a zdraví je tak krásná věc, že prachy si za ně nekoupíš.

zbyndo

Ja by som to obrátil,a tak som zacítil,že k šťastnému životu by som potreboval len niekoľko vecí,ak si mám vybrať 5,tak teda: Stan,spacák, nôž,ešus, zápalky

Dochy

PANAPR
nůž
izolačka (páska)
nějaké ty pilulky (přeci jen už mám nějaký ten křížek)
nějaké to nádobí (hrnec, ešus,nebo tak něco)
lupa (jakožto zápalka s téměř neomezenou životností)

co se dalších návrhů tady týče:
postel – vyspím se kdekoli i vestoje
toustovač – oheň stačí

Kepler

Příspěvek smazán administrátorem.

Dochy

Dotaz byl na pohodlný život. A k tomu PANAPR patří. Alespoň u mně. Srp je moc ostrej, kladivo moc těžkopádné – souhlas. Ale ostatní varianty jsou na tom podobně. Navíc pokud nebudu mít PANAPR jaká je šance že budu mít Blesk nebo dokonce mentolové kapesníčky?