Avatar uživatele
AJICEK

Jaké je nejspohlivejsi auto?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Agneta před 3535 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Nazdar Bazar

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaka-znacka-auta-je-nejspolehlivejsi
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jake-je-nejspolehlivejsi-francouzske

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
setapouch

Nejspolehlivější auto co?
Doplňuji:
Land Rover Defender/Discovery, Honker, Lada Niva, ShKH vz. 77 DANA

Upravil/a: setapouch

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Agneta

Embéčko (M.Benz), to ví každý :DDD
i 40 let staré embéčko (diesel) jezdí spolehlivě každodenně:DDD
Doplňuji:
V Chorvatsku je jedna vesnice, kde mají všichni jen embéčka, protože pracovali od šedesátých let v Německu, a všichni v nich dodnes jezdí !!! Vesměs model 200D.

Upravil/a: Agneta

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RedBox

Dá se všeobecně říct, že auta od Volva jsou dobrými držáky, ale kvalita se projevuje hodně na ceně.

ad Agneta: ,,embéčko" se říká tisícovce (Škoda 1000 MB), v životě jsem neslyšel výraz ,,embéčko" v souvislosti s mercedesem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
postcd

jsem lama, ale tipnul bych si možná Volkswageny, Audi A4,5,6, a některé Mercedesy 2×x a 5×x, Ford Mondeo, Peugeot 406 – to se zdá být jako častá auta, která se prodávají ojetá s nejvyšším počtem km na tachometru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bullner

Je to URČITĚ Trabant , je to sice auto pro smích , ale je to lechce opravitelné , vezmětě si nejnovější Ferrary – např.: ENZO , kdybyste měli vyměnit světla , tak musíte odpojit elektroniku , vyndat baterii , atd , celé to skolabuje , a musí se to znovu naprogramovat , také dobré a spolehlivé auto je ,,embéčko,, …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

není auto jako auto.za mě to je Defender 110, pak Tatra 813 8×8

Jinak u houfnice DANA se sere 4 nápravová rozvodovka, mě už po třetí a údržbou ani zacházením to není.
nejspolehlivější je když už jsme u tý vojenský techniky VT34. teda spoň z toho co mám doma.
Obecně nejspolehlivější auto je to kde je nejmíń elektroniky a je jedno zda to je osobák nebo tank.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
cochee

RedBox: já už jsem to Agnetě psal jednou; nedá si říct.. Je to holt ještě mládě, no ;)

před 3535 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

RedBox >>> neznám nikoho, kdo by přišel na nápad si za komoušů koupit Škodovku – né , takový případ jsme v rodině nikdy neměli. A než to Němci převzali (za 10 miliard DM), tak to byly strašný šmejdy…no kdo by uvažoval o tom, komoušům odkoupit šuplík Škoda, ten neměl právě všech deset pohromadě:DDD. A značka MB je světoznámá, my mu tak říkáme, a ani se neptej jak říkáme Poršeti :DDD

před 3535 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek