AJICEK

Jaké je nejspohlivejsi auto?

Odpovědi
Nazdar Bazar

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaka-znacka-auta-je-nejspolehlivejsi
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jake-je-nejspolehlivejsi-francouzske

setapouch

Nejspolehlivější auto co?
Doplňuji:
Land Rover Defender/Discovery, Honker, Lada Niva, ShKH vz. 77 DANA

Agneta

Embéčko (M.Benz), to ví každý :DDD
i 40 let staré embéčko (diesel) jezdí spolehlivě každodenně:DDD
Doplňuji:
V Chorvatsku je jedna vesnice, kde mají všichni jen embéčka, protože pracovali od šedesátých let v Německu, a všichni v nich dodnes jezdí !!! Vesměs model 200D.

RedBox

Dá se všeobecně říct, že auta od Volva jsou dobrými držáky, ale kvalita se projevuje hodně na ceně.

ad Agneta: ,,embéčko" se říká tisícovce (Škoda 1000 MB), v životě jsem neslyšel výraz ,,embéčko" v souvislosti s mercedesem.

postcd

jsem lama, ale tipnul bych si možná Volkswageny, Audi A4,5,6, a některé Mercedesy 2×x a 5×x, Ford Mondeo, Peugeot 406 – to se zdá být jako častá auta, která se prodávají ojetá s nejvyšším počtem km na tachometru.

Bullner

Je to URČITĚ Trabant , je to sice auto pro smích , ale je to lechce opravitelné , vezmětě si nejnovější Ferrary – např.: ENZO , kdybyste měli vyměnit světla , tak musíte odpojit elektroniku , vyndat baterii , atd , celé to skolabuje , a musí se to znovu naprogramovat , také dobré a spolehlivé auto je ,,embéčko,, …

honza19hk

není auto jako auto.za mě to je Defender 110, pak Tatra 813 8×8

Jinak u houfnice DANA se sere 4 nápravová rozvodovka, mě už po třetí a údržbou ani zacházením to není.
nejspolehlivější je když už jsme u tý vojenský techniky VT34. teda spoň z toho co mám doma.
Obecně nejspolehlivější auto je to kde je nejmíń elektroniky a je jedno zda to je osobák nebo tank.

cochee

RedBox: já už jsem to Agnetě psal jednou; nedá si říct.. Je to holt ještě mládě, no ;)

Agneta

RedBox >>> neznám nikoho, kdo by přišel na nápad si za komoušů koupit Škodovku – né , takový případ jsme v rodině nikdy neměli. A než to Němci převzali (za 10 miliard DM), tak to byly strašný šmejdy…no kdo by uvažoval o tom, komoušům odkoupit šuplík Škoda, ten neměl právě všech deset pohromadě:DDD. A značka MB je světoznámá, my mu tak říkáme, a ani se neptej jak říkáme Poršeti :DDD