rady74

Jaké je nejspolehlivější francouzské

Jaké je nejspolehlivější francouzské auto střední a vyšší třídy?Citroen,pe­ugeot nebo renault?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Údajně ten pažout. Kolega v práci ho má a je s ním velmi spokojen. Vždycky říká, že chce vidět to a to auto jak bude vypadat až bude mít najeto jako to jeho přes 400 tisíc km.

Další odpovědi
Hudler

No značka nebude tak důležitá jako typ. Co třeba VW? nebo Ford?

ReHu

Citroena jsem měla, teď mám Peugeotka a jsem spokojená.
Peug. je lepší než Citr.
Obecně jsou auta franc.výroby velmi pohodlná.

GM

U mne vede Peugeot diesel jakýkoliv typ s vyšším obsahem – spolehlivá a pohodlná auta, nízká spotřeba.