Pokročilý

Jaká značka auta je nejspolehlivější?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Já si myslím,že dnes jsou ty auta všechny spolehlivé.Já mám FIATA 5roků zatím bez problémů.

Další odpovědi:

Bronzový

Na to ti každý řekne něco jiného, každý je spokojen s jinou značkou. Já co se spolehlivosti týče mám dobré zkušenosti s peugeotem, kupodivu s jedním superbem :D samotnou mě to překvapuje, no a doufám, že ford alespoň konkrétně mustangy budou spolehlivý :D

Zlatý

Ta moje !

Zlatý

To je různý. My máme už roky Renault Megane a spokojenost. Toho prvního táta odepsal při docela nepěkné bouračce, auto vypadalo naprosto příšerně, celej předek slisovanej. Kabina nedotčená, táta ani brácha na zadním sedadle neměli ani škrábnutí, čemuž byste při pohledu na vrak fakt nevěřili. Táta - strojař - pak říkal, že měli kliku, že byli právě v Renaultu, prý má dlouhou deformační zónu. Tzn. čumák se při nárazu slisuje, ale to pohltí energii nárazu a kabině se nic nestane. Jiná auta mají deformační zónu menší, takže se čumák tak neznetvoří, ale zato vrazí motor a podobně do kabiny a může být po řidiči. Takže od té doby jsme věrní Renaultům. A problémy s ním taky nejsou, jen se občas musej vyměnit sjetý brzdový desky, klasika.

Stříbrný

já jsem pro hyunday, ještě nikdy nezklamalo =)

Stříbrný

Tu co si nekoupíte.

Jako Čech bych si určitě pořídil Škodu samozřejmě novou aby byla spolehlivá, a škodovka určitě je.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 574
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 233
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.