lenkaacer

Jaká značka auta je nejspolehlivější?

Nejlepší odpověď
oskar

Já si myslím,že dnes jsou ty auta všechny spolehlivé.Já mám FIATA 5roků zatím bez problémů.

Další odpovědi
Gollumek.88

Na to ti každý řekne něco jiného, každý je spokojen s jinou značkou. Já co se spolehlivosti týče mám dobré zkušenosti s peugeotem, kupodivu s jedním superbem :D samotnou mě to překvapuje, no a doufám, že ford alespoň konkrétně mustangy budou spolehlivý :D

mosoj

Ta moje !

Terryle

To je různý. My máme už roky Renault Megane a spokojenost. Toho prvního táta odepsal při docela nepěkné bouračce, auto vypadalo naprosto příšerně, celej předek slisovanej. Kabina nedotčená, táta ani brácha na zadním sedadle neměli ani škrábnutí, čemuž byste při pohledu na vrak fakt nevěřili. Táta – strojař – pak říkal, že měli kliku, že byli právě v Renaultu, prý má dlouhou deformační zónu. Tzn. čumák se při nárazu slisuje, ale to pohltí energii nárazu a kabině se nic nestane. Jiná auta mají deformační zónu menší, takže se čumák tak neznetvoří, ale zato vrazí motor a podobně do kabiny a může být po řidiči. Takže od té doby jsme věrní Renaultům. A problémy s ním taky nejsou, jen se občas musej vyměnit sjetý brzdový desky, klasika.

Ella

já jsem pro hyunday, ještě nikdy nezklamalo =)

cukrar

Tu co si nekoupíte.

sparta10

Jako Čech bych si určitě pořídil Škodu samozřejmě novou aby byla spolehlivá, a škodovka určitě je.