zett

Proč mi nejde na dotykovém mobilu odeslat žádná SMS?

Nejde mi nikomu odeslat SMS, přitom kredit nabitý mám, hovory mi normálně fungujou, plnou paměť nemám tak jaký je důvod, že mi nechce odeslat žádnou SMS nikomu? Vždycky mi to napíše“ odeslání se nezdařilo.

Odpovědi
aliendrone

Asi nemáš nastavenou SMS bránu (nebo je nastavená špatně). Další možností je, že máš zapnuté nějaké blokování zpráv.

seraphico

Příčin může být víc. Zavolejte svému operátorovi. Ten vám poradí víc než my takhle na dálku.

iceT

Na operátora se vybodni, rovnou si zajdi na pobočku.
Řešila jsem toto nedávno, po telefonu se přenastavovala sms brána, restartoval se mobil a nic, na pobočce vyřešili za 5 minut a samozřejmě nezapomněli nabídnout paušál a internet.