ReHu

Dvousimkový mobil?

Četla jsem zde, že dudu používá dvousimkový mobil. Také o něm již delší dobu uvažuji, ale nemám v něj moc důvěru.

Ty jsi spokojený?
Který používáš?
Jsi na příjmu u obou operátorů?
Má to nějaká negativa?

Díky za info.

Nejlepší odpověď
dudu

Mobil Emgeton G20CULT používám asi tři roky. Mám v něm SIM karty T-Mobile a Vodafonu a s funkcemi telefonování jsem velmi spokojen. Příjem od volajících pracuje automaticky, při telefonování si operátora volím sám pomcí jednoho adresáře. Stejně postupuji i při odesílání SMS a MMS. Nemá to chybu. Přístroj je osazen velkou dotykovou obrazovku a vybaven i MP4, takže přes paměťovou kartu s přehledem mohu přehrávat nejen videoklipy, ale dokonce i celé filmy. Vysloveně nespokojen jsem však s rozmístěním ovládacích bodů na klávesnici /jsou poněkud zmatečné/ a především s fotoaparátem, který je v podstatě k ničemu. Snad výrobce v novějších verzích tyto mouchy odstranil. Při zpětném objektivním pohledu svojí koupě určitě nelituji. Tento typ jsem koupil proto, že na chalupě nám funguje pouze Vodafon, zatímco všichni potomci používají T-Mobil a díky kombinaci karet sebou nemusím nosit dva krámy.