Avatar uživatele
Sůwa

Nefunguje mi IE 8. Kde může být chyba?

Naštěstí na odpovedi.cz a Seznam.cz se dostanu přes Operu, ale mám tam spoustu „oblíbených“ a ty budu jen těžko dohledávat. Děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? KdoSiOdJinud, Drap, briketka10 před 4151 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Taky mám rád IE, je to zkrátka zvyk ))
Posledně jsem si je kvůli problémům (po letech) obnovil do původního stavu a sviští v pohodě:
http://window­s.microsoft.com/cs-CZ/windows-vista/Reset-Internet-Explorer-8-settings

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bedy

No to jsou teda kecy tady… proboha lidi, kde na tohle chodíte? Srovnáváte IE6 s nejnovějšími verzemi alternativních prohlížečů… A to je chyba, tohle není fér.

Mimochodem, Internet Explorer 10 patří mezi nejrychlejší prohlížeče vůbec – testněte prohlížeče přes Sunspider, podle mého názoru nejobjektivnější test (třeba za V8 stojí Google a tam si myslím, že je střet zájmu nebo za jedním testem (td nevím název) stojí Mozilla (vývojař Firefoxu, atd.).

Dokonce podle několika testů je Internet explorer nejbezpečnější prohlížeč – zachytil nevíce phishingu a jiných útoků typu sociální inženýrství – prostě takového toho „oblbování“ lidí. Můžete namítnout funkci ActiveX – ale to je v nových verzích velmi dobře jištěno. Ne jak v IE6, že se to pouštělo automaticky.

Takže bych požádal, aby nesrovnávali starý prohlížeč s moderními prohlížečemi. Takové srovnávání není fér. Neříkám, že IE je to nejlepší pdo sluncem – každému vyhovuje něco jiného, ale buďte fér.

Chrome neodporučuju používat, protože jeho Google updater je pěkný spyware, ono prohlížeč Chrome sám o sobě ve výchozím nastavení je taky spyware – to, co zadáváte do adresního řádku, tak je odesíláno na Googlí servery (však o tom takdy píše i uživatel I564, že veškerá aktivita je odesílána do Googlu) – tam to může být všelijak využito.

Kvůli tomu (a nejen tomu) byl vytvořen fork Chromu, který se jmenuje SRWare Iron, který tyhle špehovací funkce nemá a třeba ani nemá integrovaný Flash Player jako Chrome, který má řadu problémů.

No a teď k věci – skočte do Start-Ovládací panely-Možnosti internetu-Upřesnit a dole klikněte na talčítko Obnovit… Tím by se měl IE vyresetovat do původního nastavení, oblíbené položky by měly zůstat, jen doplňky budou zakázány a myslím, že i vyhledávací moduly se vyresetují do původních hodnot (takže ne hledání přes Seznam, jak si řada lidí nastavuje, ale nastaví se Bing).

Případně se můžeme Sůwo domluvit přes poštu, že bychom to se pokusili opravit přes TeamViewer.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
badisko

no nebo … preinstalovat …ikdyz nechapu ze nekdo este pouziva IE jakykoliv kdyz jsou tak kvalitni a svizne prohlizece Opra Google chome Mozilla a jine ..kdyby ho nepotreboval windows ..tak bych ho schuti hodil do kose..smejda windousackeho

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Zkus uváděnou obnovu IE, taky znám a nepříješ ani o ty oblíbené.
P.S: tytéž oblíbené bys ale měla mít i v Opeře, nemýlím-li se. Sice jsou nazvány jinak, avšak tam jsou 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KdoSiOdJinud

takže
chybu jsi sám zmínil, používáš IE ⇒ nahradit čímkoliv jiným, osobně používám Chrome
  • oblíbené se ti importují při prvním startu nového prohlížeče nebo si v nastavení nového prohlížeče můžeš dát import manuálně
  • pokud i přesto chceš používat IE, doporučuji kl. zkratku CTRL+SHIFT+DELETE , zaškrtnout vše a promazat paměť prohlížeče… :)

Doplňuji:
Bedy: při zavrhnutí IE jsem byl fér ;) viz. http://www.so­om.cz/index.php?na­me=articles/show&a­id=624&title=Spe­hovani-pohybu-mysi například – nedodržování standardů u M$ ani nemluvě…

Upravil/a: KdoSiOdJinud

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

… to je jednoduché používat vyspělejší prohlížeč, IE patří mezi to nejhorší co si člověk může vybrat. Nejlépe asi Google Chrome nebo Mozilla Firefox.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Doporučuji používat Firefox, Chrome generuje mnoho dat (30 MiB – 5 GiB) dále Chrome odesílá veškerou aktivitu společnosti Google. Nyní záleží na tobě co budeš dále používat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

mám OS Vista a Mozilla Firefox prohlížeč Google
IE mi blokuje instalování některých programů..
mám ho jen v záloze :)
Doplňuji:
mám k doplnění jeden článeček :
http://extrawin­dows.cnews.cz/i­e8-jako-nejbezpecnejsi-prohlizec

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

IE?
nie nie nie a nie.
odinštalovať a zahodiť inštalačku.

buď rád, že ti nejde, aspoň si nainstaluješ normálny prehliadač.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek