Avatar uživatele
kablik

Na Seznamu.cz se mi nepřesunul čas co s tím?

Doplňuji:
mám pocit že jsem čas nikdy nemusel nastavovat, šlo to automaticky…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4385 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
IK

http://www.in-cas.cz/
tento je dobrý 🙂
netuším kde máš na Seznamu.cz čas a proč ti to vadí, ale pokud je to na nějakém serveru tak budeš muset vydržet až si to opraví oni, případně jim poslat email

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Klepni sa na údaj času nebo otevři „nastavení datumu a času“.

Podle OS tam někde bude okénko „Automaticky zmenit čas“ nebo " upozornění na změnu času ".
To si zafajfkuj a je hotovo. Čas v kompu se bude synchronizovat s časem na serveru automaticky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
honza19hk

na seznamu?? Čas je zobrazen v dolním pr. rohu panelu plochy.A mění se automaticky.A navíc třeba u mě mě to ještě týden předem na změnu upozorní.Pokud ti to nejde bude chyba v nastavení systému a ne internetu.A jak už tady bylo řečeno,na serverech to může být otázka týdnů než to aktulizují.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Myslím, že to není Seznamem.cz, ale tvým PC.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kablik

jsem snad jediný kdo má hodiny na monitoru?
nachází se dole v pravém rohu monitoru vedle ikonek a když najedu na ně myší, ukáže se mi kompletní datum…

před 4385 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kablik

Mosoji, nemohl bys být konkrétní, rád si to odfajknu ale nevím kde, nic takovýho tu nemám, používám IE8, seznam.cz a nic takovýho tu nevidím.

před 4385 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

když pravým kliknu na hodiny na liště tak se mi ukáže tabulka a tam je upravid datum a čas tak si to oprav

před 4385 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kablik

hanulko děkuji, ty jediná jsi mi dobře poradila, ostatní raději probírají složení šušnů v nose…mám to opravený

před 4385 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek