dust8

Co je tohle za chybu na webu odpovedi.cz?

Viz obrázek

Nejlepší odpověď
Hufnágl

To není chyba na webu, ale u tebe v PC, NTB, MT.

Další odpovědi
zjentek

Možná nemáte hoši pravdu ani jeden. Přišel jsem na to (a je třeba na to poujázat), že se to děje při přechodu z jedné stránky na druhou. Na tapetě vidíte pouze určitý počet otázek, dle nastavení zobrazení vašeho monitoru. No a při přechodu z aktualní stránky tapety na starší A NAOPAK se „v místě sousledu – posloupného navázání otázek na sebe v čase (nebo jak to mám kurňa říct (;), toto prostě stane a není nijak dáno, v kterým místě se "spoj“ zobrazí na monitoru, bo odvislé je to právě od nastavení jeho zobrazení! Jsem rád, že všichni pochopili. (; ((;

Podle mého jde skutečně o chybu"doma" (i když je to chyba webu), protože při pokusu odstranit jednu z dablovaných otázek, zmizí obě. Proto NEMAZAT! Praxe.

Kepler

Není to chyba webu, to jen uživatel vložil otázku nedopatřením 2×. To se párkrát přihodilo i mně, ale já mám tu výhodu, že si jednu hned můžu skrýt.

Dochy

Tohle se tu řešilo už minimálně dvakrát od nové verze webu. Ale bylo to tu i před tím.

anonym

To nevím. Keplere, otázku jsem položil jednou, takže chyba není na mé straně. Není to poprvé.

Mc Merkurion

zjentek má pravdu, to co popisuje se děje často …

EKSOT123

Horší chyba, která se mi teď už 2× stala, že jsem měl rozepsanou odpověď a něco zmáčkl. Načež mi část textu odpovědi zakryly boční reklamy, které nešly odstranit. A já neviděl celý text a nemohl ho upravovat. Chvíli mi trvalo vykoumat, jak ten rozepsaný text zkopírovat do schránky, přestože se nemohu kurzorem dostat na jeho začátek…