Avatar uživatele
dust8

Co je tohle za chybu na webu odpovedi.cz?

Viz obrázek

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 1306 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hufnágl

To není chyba na webu, ale u tebe v PC, NTB, MT.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Možná nemáte hoši pravdu ani jeden. Přišel jsem na to (a je třeba na to poujázat), že se to děje při přechodu z jedné stránky na druhou. Na tapetě vidíte pouze určitý počet otázek, dle nastavení zobrazení vašeho monitoru. No a při přechodu z aktualní stránky tapety na starší A NAOPAK se „v místě sousledu – posloupného navázání otázek na sebe v čase (nebo jak to mám kurňa říct (;), toto prostě stane a není nijak dáno, v kterým místě se "spoj“ zobrazí na monitoru, bo odvislé je to právě od nastavení jeho zobrazení! Jsem rád, že všichni pochopili. (; ((;

Podle mého jde skutečně o chybu"doma" (i když je to chyba webu), protože při pokusu odstranit jednu z dablovaných otázek, zmizí obě. Proto NEMAZAT! Praxe.

Upravil/a: zjentek

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Mc Merkurion Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Není to chyba webu, to jen uživatel vložil otázku nedopatřením 2×. To se párkrát přihodilo i mně, ale já mám tu výhodu, že si jednu hned můžu skrýt.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Tohle se tu řešilo už minimálně dvakrát od nové verze webu. Ale bylo to tu i před tím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

To nevím. Keplere, otázku jsem položil jednou, takže chyba není na mé straně. Není to poprvé.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Mc Merkurion

zjentek má pravdu, to co popisuje se děje často …

před 1306 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
EKSOT123

Horší chyba, která se mi teď už 2× stala, že jsem měl rozepsanou odpověď a něco zmáčkl. Načež mi část textu odpovědi zakryly boční reklamy, které nešly odstranit. A já neviděl celý text a nemohl ho upravovat. Chvíli mi trvalo vykoumat, jak ten rozepsaný text zkopírovat do schránky, přestože se nemohu kurzorem dostat na jeho začátek…

před 1306 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek