Gestas

Používáte tady na Odpovědích záložku „Kategorie“?

Já osobně jsem ji za těch 5 let, co sem chodím, nepoužil ani jednou.

Nejlepší odpověď
ivzez

Já používám prakticky jenom ji.

Další odpovědi
Kepler

Moje řeč. Používat ji ale musíš, protože jinak otázku prostě nezadáš. Jinak je celkem k ničemu, nedovedu si představit někoho, koho by zajímala jen rubrika třeba „zahrada a bydlení“. Kdo se chce něco dozvědět a chce zaujmout širší okruh uživatelů, zvolí si všechny kategorie.

nyjono

Myslíš krom zadávání dotazů?
Asi 2× nebo 3× 🙂

anonym

Bohužel je tu kategorizace a specializace nastavena tak špatně že to nemá vůbec žádný smysl.

V podstatě tedy souhlasím s Keplerem, než takto špatně nastavená kategorizace, je lepší žádná.

Nyní je to tak, že ať svůj dotaz položíte prakticky v jakékoliv kategorii, tak jako tak vá budou odpovídat bez jakékoliv odborné prioritizace či selekce stále jedni a titéž lidé 🙂