Nefunkční funkce start-hledat

Nemohu zjistit proč mě nejde když kliknu start -hledat tak v otevřeném okně kde se zapisuje jaký soubor hledat je toto zabarveno modře nevím čím se toto mohlo stát jen jsem odinstaloval Eset smart security za každou radu děkuji F
Doplňuji:
Tak jsem spustil restart a vyčištění Cleanerem problém stále zůstává F.

Nejlepší odpověď
badisko

tak pro zacatek restartuj pc…a pak ho projed ccleaner nebo co pouzivas .

Doplňuji:
hele chlape ty tedy ty antiviry teda menis jak na bezicim pase…jakej mas os?…mas este ten antivirus ?…nebo je v kosi ?…
nemohl by jsi pc vratit v case ?…to je jednoduche nee a ucine …

Další odpovědi
Bedy

Linux (přesněji linuxové distribuce) zpravidla nemají tlačítko Start, to by mělo dojít snad každému, kdo trošku s počítači dělá. Windows 95/98/ME snad už nikdo nepoužívá, navíc ESET Smart.Sec. tam nenainstalujete. A na Windows 2000 snad už taky ne.
Můžete zkusit funkci Obnovení systému – vrátit nastavení a podobné na datum, kdy to bylo v pořádku. Najdete ji v Start-programy-příslušenství-Systémové nástroje.

Můžeme se zkusit na to podívat přes Hijackthis, je možné, že tam nějaká neplecha je. Takže Vás poprosím o výpis jak z Hijackthisu, tak i z programu Security Check.

Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se objeví okno s výpisem – ten zkopírujte a vložte sem.

Security Check stáhnete zde: http://screen317­.spywareinfofo­rum.org/Securi­tyCheck.exe
Po spuštění stiskněte Enter, chvilinku počkejte (kontrola by neměla trvat déle, jak minutu) a poté se objeví okno s výpisem – ten zkopírujte a vložte sem.

anonym

Nemá cenu ani radit když nevíme operační systém. Linux, Windows 95, 98, XP, Visty, 7, 8 umí taky hledat – mám ti napsat návod na každý z nich?

anonym

Problém nastal po použití Revo Uninstaller Pro. Při odinstalaci Eset Nod 32 pomohl strýček Google použil jsem dial a fix oprava win xp a vše funguje F.