Wyruz

Jak nastavit povolení připojení přes Wi-Fi po přeinstalaci z Windows 10 na Windows 7?

Nainstaloval jsem si Windows 10, jenze jsem zjistil ,ze to byl spatny krok. Po mesicich nespokojenosti jsem se rozhodl,z e si notebook preinstaluju zpet na svou Windows 7 Professional, kterou jsem ale stahl z Internetu. Vse probehlo v poradku, az na to, ze jak jsem byl zvykly, ze v pravem dolnim rohu v liste byla volba pripojeni k Internetu pres Wi-Fi, ted tam zadna volba bezdratove site neni. Absolutne nevim,jak to tam nastavit, povolit. Nevite si nekdo rady?

Odpovědi
cochee

Zřejmě Win 7 neobsahuje v sobě ovladač k tomu modelu wifi receiveru ve tvém notebooku. Je třeba jej nainstalovat zvlášť, bude ke stažení na stránkách výrobce notebooku. Musíš tam najít stránku podpory, najdeš svůj model notebooku podle štítku na spodku notebooku (někdy je to i na horní straně) a stáhneš ovladač pro tvou verzi wifi – někdy se tentýž model vybavuje dvěmi nebo třemi variantami, podle toho, jakou má výrobce od subdodavatele k dispozici. Ovladače musí být pro Windows 7 a správná varianta, tj 32bitová nebo 64bitová.

MichaelOffic

Buď si nainstaluj ovladač na wifi (driver booster) a nebo si zkus najít v počítači „centrum mobilních zařízení“