tony2412

Jak dostanu oblíbené položky z Google Chrome do IE?

právě jsem upgradoval z W 8,1 na W 10 a nějak se v tom nemůžu orientovat,no abych pravdu řekl tak jsem to nevěděl jak se to dělá ani u W 8,1 :o)//Jo mám ty záložky uložený HTML v dokumentech ale jak to dostat do IE nevím,s těma novýma W10 tam mám IE ani to nemá ten domeček,nevím jak se dostat na domovskou stránku,v oblí­bených položkách žádný export nebo import není,je to nejnovější IE a jak to dostat z těch dokumentů do IE nevím,asi jsem blbej…

Nejlepší odpověď
anonym

Export záložek z prohlížeče Chrome
1.V pravém horním rohu okna prohlížeče klikněte na nabídku Chrome .
2.Klikněte na Záložky > Správce záložek.
3.Ve Správci klikněte na nabídku Uspořádat.
4.Vyberte možnost Exportovat záložky.

Chrome záložky exportuje jako soubor HTML, který poté můžete importovat do jiného prohlížeče.
Tady ještě další odkazy:https://www.go­ogle.cz/?gws_rd=­ssl#q=p%C5%99e­sun+polo%C5%BE­ek+chrome+do+ie