orestez

Navštívili byste takové oční centrum, kde vám vypíchnou oči podle vašeho přání?

Naše oční centrum v Brně vám vypíchlo oči mnoha spokojeným zákazníků. Přijďte a poraďte se, proč toužíte přijít o váš zrak. Jsme tu pro vás 24 hodin. Přicházejí Vánoce. Nenechte si svoje vypíchnuté oči pro sebe. Věnujte dárek i pro své blízké. Přijďte nás navštívit a uvidíte. Do 23.12. máme pro vás připraven dárek, kdy se můžete rozhodnout, které oko chcete vypíchnout jako první. Akce trvá!

Nejlepší odpověď
annas

Nemáte odkaz? Je to opravdu nějaké divné? Spíš to vypadá jako aprílový žertík , který i v předvánočním shonu chce pobavit.

Snad by mohl tak někdo uvažovat, aby získal invalidní důchod … ale i tak pochybuji. Nebo že by se oči daly zpeněžit?

Jsem ráda, že vidím tak, jak vidím, i když samozřejmě se oči zhoršily na rozdíl od mladých let.

Dříve jsem viděla až za roh, dnes jen k rohu,.

Další odpovědi
Drap

Prozatím ne, ještě pořád oči potřebuji.

Kepler

No, já bych ti vypíchl oči úplně zdarma, jen abys tady nevkládal takové hovadiny. Jediné tvoje štěstí je, že nejsem sadista. Možná by stačilo useknout všechny prsty.
🙂

orestez

Reakce spokojených zákazníků

Dávám vám 5 hvězdiček ***** JanaK
Za rychlé vypíchnutí obou očí. Krásně nevidím už 20 let díky vašemu panu doktorovi a skvělé péči firmy. A můj slepý zrak se neustále zlepšuje.

Ověřená zákaznice.

Jiří S. **** Viděl jsem dobře, zaplatik ale ted vidím hounec