Avatar uživatele
LůcaDůcaPůca

natáhlí sval a bolest jako *****

takže jsem sportovní typ. ráda jezdim na kole atd. (jen to píšu pro případ že by jstemi řekli že si za to mohu sama kvůli tomu že nesportuju). Před tím jsem si dala dlouhou rozcvičku. A pak jsme celej tělák dělali brutálně namáhavý věci. Nemůžu chodit a už vůbec nemůžu chodit do schodů. prostě katastrofa. strašně to bolí. ještě že se zítra nejde do školy ale já nevím jak to mám vyléčit. četla jsem že se to může hojit i měsíc tak doufám že né. Poraďte co mám dělat aby se mi to rychleji vyléčilo. A jak se pozná (kdybych náhodou měla) přetrhnutý sval? Prosím o odpovědi. Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4228 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Namazat Alpou a klid. Taky to občas přeženu…:-) Osobně se mi ale nejvíc na bolest svalů osvěčila kombinace – bazén, sauna, Magnesia k pití.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
huxa

skousni bolest a čekej ;) nebo jdi k lékařovi… mohla by pomoci marihuana, třeba v mastičce ;) přetrhlý sval bys poznala hned…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

Z vlastní zkušenosti doporučuji vzít si něco od utišení bolesti /třeba voltaren dražé/ a namožený sval ošetřovat octanovým krémem /aluminii acetotartratis cremor hbf/.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek