LůcaDůcaPůca

natáhlí sval a bolest jako *****

takže jsem sportovní typ. ráda jezdim na kole atd. (jen to píšu pro případ že by jstemi řekli že si za to mohu sama kvůli tomu že nesportuju). Před tím jsem si dala dlouhou rozcvičku. A pak jsme celej tělák dělali brutálně namáhavý věci. Nemůžu chodit a už vůbec nemůžu chodit do schodů. prostě katastrofa. strašně to bolí. ještě že se zítra nejde do školy ale já nevím jak to mám vyléčit. četla jsem že se to může hojit i měsíc tak doufám že né. Poraďte co mám dělat aby se mi to rychleji vyléčilo. A jak se pozná (kdybych náhodou měla) přetrhnutý sval? Prosím o odpovědi. Děkuji

Nejlepší odpověď
Damiana

Namazat Alpou a klid. Taky to občas přeženu…:-) Osobně se mi ale nejvíc na bolest svalů osvěčila kombinace – bazén, sauna, Magnesia k pití.

Další odpovědi
huxa

skousni bolest a čekej ;) nebo jdi k lékařovi… mohla by pomoci marihuana, třeba v mastičce ;) přetrhlý sval bys poznala hned…

dudu

Z vlastní zkušenosti doporučuji vzít si něco od utišení bolesti /třeba voltaren dražé/ a namožený sval ošetřovat octanovým krémem /aluminii acetotartratis cremor hbf/.