Kai

Natáhlý sval ?

Je to rok zpátky. Běhali jsme já špatně doskočilo, a při doskoku skřivila nohu. ( překážka cca 80 cm ) .. Bolelo to strašně, lýtko. Měla jsem 2 hoďky přestávku a pak nanovo.
Teď mě při náronějšímm pohybu na tuto nohu bolí lýtko.

  1. Byl to natáhlý sval ?
  2. Když ano, měla být větší přestávka ?

Odpovědi
anonym

Škola mě z tebe udělá mrzačku? To snad ne. Okamžitě k lékařce, říct jí o všem, i o tom, že se ptáš všude. Lékařka ti musí napsat zprávu, diagnozu, musí zahájit léčbu. Nebo jít k obvodní lékařce, popřípadě na vyšetření na ortopedii v nemocnici. Toto musí dát do záznamu karty. Od teď nenamáhat nohu. Tu nohu ještě budeš potřebovat.
K otázkám 1. 2. To nemusíš vědět, pokud lékařka podá zprávu že noha byla pohmožděna ve školním výcviku atd, mělo by předložením nějakého lék. doporučení rodiči zajištěno abys byla z tělesné výchovy osvobozena, pokud by hrozilo že ti cvičení přitíží. Já radím okamžité lékařské vyšetření, říct o tom rodičům, především nic neponechávat náhodě nebo nějakým sdělením, že to přestane bolet.

Petrejk

http://ostatni­.bazos.cz/inze­rat/12552259/Fit­ness.php pokud se ti to zalíbí rád ti pošlu obsah, věř že pak budeš v pohodě a žádné natáhlé svaly tě nepotkají 🙂