Napsal jsem adminovi o zrušení profilu, a proto chci položit poslední otázku. Jaká otázka ode mne vám přišla nejlepší?

Mé priority jsou v poslední době mimo PC, a proto se s vámi všemi loučím a doufám, že se sem ještě vrátím. Je mi to líto, ale hold, časy se mění.

Obrázek: https://pixaba­y.com/photos/fa­rewell-say-goodbye-bye-road-sign-3258939/

Nejlepší odpověď
Malvína

Když doufáte k vrácení, proč rušíte profil? Taky sem nějaký čas ani nenakouknu a pak se vrátím. Nechápu proč potom dělat účet nový. To na sebe chcete takto upozornit? Nic ve zlém..

Další odpovědi
Disraeli

Kdo jsi? 🤣
Ne pohoda, jasně že si tě pamatuji, ale že chceš, abych si vybavil otázky, to chceš moc, nevybavuji si otázky ani těch aktivnějších uživatelů ani ty co se mi líbily, ale pořádně ani svoje, natož tvoje… ;) 😂
Ale když si přelouskám profil, tak třeba: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-nejake-oblibene-cizojazycne-prislovi

A další jako „Bohatství a chudobu nemají lidé v domě…" „Může se člověk naučit echolokaci od netopýrů?” „Jestliže bude Slunce svítit ještě 5 až 7 miliard let, co se bude dít s planetou Zemí poté,…?” „Proč se říká profilové fotce ‚avatar‘?" „Kdo přijímá dary, ztrácí svobodu? ” a našly by se i další… Asi echolokace jako nejlepší, nejzajímavější pro mě.

Drap

Těžko si vybavovat, ale měl jsi spoustu dobrých otázek třeba na vznik slov a podobně. Vybrat nejlepší nelze. Třeba tato se mi líbila
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/laska-je-vetsi-nez-prival-slov-o-lasce-se-nediskutuje-laska-je-plati-tento-citat-i-v-dnesni-dobe

Kelt

Nerušte si účet? Já tu také nejsem každý den 24 hodin denně. A maratonec se také může zastavit, posilnit a po odpočinku znovu běží. A já to beru také jako dálkový běh přes překážky. Není důležité, kdy jsem začal, ale mám cíl a pokud budu moci tak půjdu, poběžím, ale nevzdám to.

Rys95

Neznal jsem a fandím 👍

paul1

Já myslím, že si účet můžete v pohodě nechat, nic tím neblokujete. Bude to tzv." spící účet" do doby, než se přihlásíte s další akivitou.

anonym

Ad Malvína Doufám, je něco jako, když řekne pilot – pokusím se přistát, může s letadlem přistát, ale také havarovat.

anonym

Jinými slovy, nevím přesně, jestli budu mít v budoucnu čas na to se stránkám věnovat. Starostí už mám tak dost a nevím, jestli mne chápete, nechci se zabývat tím, co bude za příští rok, 2, atd.

anonym

Proto si raději nechám zrušit účet. Už jsem o tom stejně přemýšlel na konci minulého roku, kdy už Odpovědi pro mne nebyly to hlavní. A co se týká nového, tak ten nemám potřebu a ani nechci zakládat.

Malvína

Vy to nějak moc prožíváte, nedělejte z Odpovědí každodenní součást života. Tady se chodí odreagovat, zeptat na dotaz, nemusíte tu být pečený vařený.
Nový účet si budete muset založit, když říkáte, tmě doufáte, že se sem vrátíte.

Rys95

Uživatelé na Odpovědích nejsou druhá rodina?

Disraeli

*První a jediná rodina… Pokud uznáváš něco jiného, nezasloužíš si být členem komunity. ;) 😂😂

Rys95

Měl bys to napsat všem do zpráv, aby se tato informace dostala každému uživateli.

_Bůh_

Příspěvek smazán administrátorem.