Tuisenim

U které otázky či odpovědi jste se skutečně pobavili, třeba až Vám tekly slzy?

Chci si jen zvednout náladu a snad se dotyční kterých se to týká příliš neurazí… „tímto se jim předem omlouvám“…

Nejlepší odpověď
Filip84

Ty, takových tady byla, je a jistě ještě bude spousta, protože i když si odfiltruješ zdejší trolly, tak pořád je tu téměř každý den docela frmol! Jasně, není každý den posvícení, když (zejména) zdejší členové Československého klubu autistů „rozjedou“ své deprese a vůbec ten svůj pathologický svět, tak je to tu opravdu někdy jako skupinová therapie uzavřeného oddělení psychiatrické nemocnice, ovšem poslední dobou drží své černošedé pojetí světa poněkud stranou (asi si ho sdílejí na webu Československého klubu autistů, fakt nevím! 😃), tak je tu docela veselo.

Aby mi tekly slzy, tak to ne, až tak veselo tu není, ale – obecně – oba Rokiové „umí“, a když se zadaří, tak do toho přijde právě nějaká taková „Bettina“, no a je hodně veselo!

Protože, že jo, já si z nich docela dělám legraci. 😆😂😂😂

Další odpovědi
led

Máte užasnú fantáziu, predvídate otázku, ktorá príde o necelú hodinu po vašej otázke.
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/take-vam-udelali-nejvetsi-hysterickou-scenu-lide-kteri-temer-nic-kloudneho-nedelaji
Už sa teším ako sa na nej pobavím.

elkon

Možná se nějaká najde k pobavení (bez těch slz), podívej se zpět do historie, ale je to spíše k pláči, když vidíš podle otázek, jaká je úroveň části českého národa.

Tuisenim

Omlouvám se dotyčným, ale tohle mi fakt pomohlo dostat se z depky…a já za to děkuji…

Barca_ VS dnb

Otázka: Jak často musí člověk polykat, aby se neudusil?
Odpověď: Snad ti poradí nějaká zkušenější holka…

Filip84

Jo, to je tady normální. Už jsem tu „radil“, že nemají jíst mravence, že to není nijak chutný jídlo, jako přežiješ na tom, ale jinak nic moc, nebo, že mají „prozkoumat“, jak to mají osoby opačného pohlaví „tam dole“ jiné, a ne čumět do „filmů“. 😂😂😂