Filip84

Také vám udělali největší hysterickou scénu lidé, kteří (téměř) nic kloudného nedělají?

Vysoce hodnotný člen ***** **. ***** se, dnes, tuze pochlapil a položil relativně velmi pertinentní dotaz stran zdravení lidí na veřejnosti (https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zdravite-vsechny-lidi-nebo-jen-zname). Maje povědomost, že s tím mají lidé, tak jako všeobecně, docela problém, s potěšením jsem mu na otázku odpověděl a vypsal mu, kterak se v rozličných situacích na veřejnosti zdraví a nezdraví (otázka i s odpovědí zde: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zdravite-vsechny-lidi-nebo-jen-zname).

Přirozeně, poněvadž všecko musí být v rovnováze, tak protože jeden ***** měl dobrý den, druhý ***** musel mít den blbec, aby se to krylo a neměli jsme se zase až tak moc dobře, jako! 😅

Tak druhý *****, takto in concreto ***** . **********, *** * * ** ******, zaperlil měrou nevídanou a zeptal se, jestli když v „jídelně na nádraží“ (protože do jiné „hospody“ nechodí – takto kolenovrt. tedy s výjimkou nudlárny u Vieta) pozdraví jako první paní kantýnskou, tak je takto buran. No, že je ***** . **********, *** * * ** ****** poněkud buran, respektive je vágus, a to je ještě mnohem víc, než buran, je zde skutečnost známá tak jako všeobecně. To je prvá věc, takže na to se ptát nemusí. Druhá věc je, že tak – odhadem – 50 – 60% lidí zdraví blbě, nekušní kolem toho, nedělají kolem toho vlny, samozřejmě, že to nikdo nehrotí, a to – prosím pěkně – nejsou pacienti s hlavou a členy Československého klubu autistů! 😆 Třetí věc je, že skutečnost, koho ***** . ***********, *** * * ** ****** zdraví, nebo nezdraví, a zda-li zdraví takto „*Dobrý den!“, nebo třeba „*Práci čest!“, či „**** ****!“, nebo, co já vím, „*Blaho a bratrství, občane!“, je věc jeho, paní kantýnské, či toho kterého konkrétního soudruha, aby si to spolu vyřešili.

Ne, on s takovou banalitou musí kušnit, musí dělat vlny a musí tady otravovat Luft! Přitom – jak vidno – to tady nikoho příliš nezajímá.

A, arciť to není poprvé, tak mne to navedlo na to, že jsem si vzpomněl na pár hystrionských výstupů, a tak nějak seznal, že všecky ty „The best!“, na které se pamatuju, způsobili lidé, kteří nic kloudného nedělají, a u některých i vím, že nikdy nic moc kloudného nedělali, takže nejčastěji důchodci, potom právě různí vágusové, dealeři pika, něco byla i matka samoživitelka na rodičovské dovolené (tam je to ale pochopitelné, hormony udělají „svoje“), a tak vůbec a podobně. Ale nejvíc bylo, právě, vágusů a důchodců.

Možná by pomohlo, kdyby si dotyční, podle páně Baptisty, omývali přirození vlažnou vodou. Nebo si koupili, a užívali podle návodu, Dr. Young's Ideal Rectal Dilators, které jsou – prý – lékem na téměř všecko (https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/Dr._Young%27s_I­deal_Rectal_Di­lators). Nebo výprask a pranýř. Nebo tak něco a podobně! 😂

Máte také takové zkušenosti? Také vám – v práci, a kdo nepracujete ve službách, tak třeba před vámi / za vámi ve frontě v obchodě, ve vlaku atp., ztropili hystrionskou scénu, jak z červené knihovny, právě takoví typové? A co byste takovým doporučili?

Otázka censurována c. k. censorem.

Nejlepší odpověď
elkon

Filipe má vůbec smysl na tohle odpovídat? Ty se zřejmě strašně rád posloucháš a když to zde nejde, tak aspoň napíšeš „román“, kde tradičně použiješ mnoho různých slovních obratů, které mají čtenáře asi ohromit. Není to sice tvá oblíbená rádoby staročeština, ale ve výsledku to vyjde nastejno. Na to lze napsat to jediné a známé: „v jednoduchosti je krása“.

Další odpovědi
led

Vážený autor, váš námet „Záhada“ na filmové spracovanie je skutočne zaujímavý. To úžasné zakomponovanie fantázie v podobe hviezdnej oblohy do života človeka, skrývajúceho pred davom vágnych dealerov dôchodcov a matiek samoživiteliek je hodné najvyšších ocenení cteným obecenstvom. Presne, toto ľudia potrebujú, načo majú premýšľať či im stačí príjem aspoň na stravu a ubytovanie, bývať predsa môžu aj v prírode, rastlinná strava je výživná. A tá vaša zápletka, cudne skrytá hviezdičkami, ano, presne toto ľudia potrebujú.
PS.
o čom ste to sem písali?

cappuccino

Filipe, vis o tom, ze cloveka nepredelas? Ja uplne zbytecne se rozcilovat nad vecmi, ktere nelze zmenit. Tak to proste ignoruj a budes mit klid!

zjentek

Elkon, ty se směrem k němu vyjadřuješ, jako bys z něj byl posraný až za ušima. Co kdyby ses takto začal bavit i se mnou, heh? Buď trocha rovný ke všem sráčům ne, ta rovnost ti zoufale chybí.

Filip84

cappuccino: Však já se, za prvé, ani trochu nerozčiluju, a za druhé, nikoho měnit, ba ani předělávat, nechci! Já jsem, naopak rád, že Rokio I. Kauflandský, pán z a na Znojmu, tady ten vysoce hodnotný post postnul, protože kdyby Rokio I. Kauflandský, pán z a na Znojmu, svůj vysoce hodnotný post postnul někde jinde, třeba na webu Československého klubu autistů, tak já bych neměl inspiraci pro tuto otázku. 😃

Ne, já jsem zdejším pacientům s hlavou opravdu velmi vděčný, a ani v nejmenším se nestěžuju! Alespoň si mám z koho dělat legraci. 😂😂😂

cappuccino

Asi to vidime kazdy jinak. Ja si z nemocneho legraci delat neumim.

Filip84

cappuccino: Kdyby to byl projev nemoci, tak mu normálně odpovím. Tohle není, on sakra dobře ví, co dělá a proč (napsal to tady, několikrát, že ho baví prudit lidi). Neboj, to já velmi přísně rozlišuju! 😃

Filip84

led: O tom, že ta ženská za kasou, nebo co já vím, chauffeur v autobusu, nemohou za to, jestli má důchodce na chleba, nebo matka samoživitelka půjde pozítří do „Noclehárny u Kateřiny“. Stejně, jako my nemůžeme za to, že Rokio I. Kauflandský je takto členem Československého klubu autistů, a proto některé věci dělá odlišně, než ti, kteří nejsou členy Československého klubu autistů. Tak proč, sakra, by měla ženská za kasou trpět tím, že dědek nemá na chleba, chauffeur autobusu tím, že matce samoživitelce oplodnitel – zase – nezaplatil alimenty, a ona tak půjde v asylák, nebo my tím, že Rokio I. Kauflandský, pán z a na Znojmu, je sociální slon a žere ho to? To není náš problém, ani problém ženské za kasou, ani problém chauffeura autobusu, nebo jednoduše kohokoli jiného, než koho se to poněkud exaktně týká.

A není to nic ani proti důchodcům, ani proti rodičům samoživitelům, ani proti členům Československého klubu autistů, ani proti mimozemšťanům, Somálcům, nebo komukoli jinému.

Ovšem obávám se, že Ti to poněkud nedokážu vysvětlit. 😃

led

Vážený pán Filip84, pokiaľ ste občan Českej republiky a ovládate český jazyk, ktorý ste sa povinne učili minimálne 8 rokov, na príspevky a komentáre používajte prosím český spisovný jazyk. Vaše vyjadrovanie je urážkou českého národa.
To, že ja tu používam slovenský jazyk, ktorý je uznaný ako komunikačný jazyk ČR, je to tým že už vyše 60 rokov používam slovenský jazyk ako jazyk dorozumievania. A hanbila by som sa svoje časom oslabené, chabé a možno aj archaické znalosti znalosti používať na tejto stránke tak, ako to robíte vy!

PS. pozrite si prosím aj príručku o slušnosti v komunikácii ústnej i písomnej. Aj na internete platí, ak vám niekto vyká, slušnosť je odpovedať vykaním.

led

Ešte malý dodatok, to že medziľudské vzťahy medzi občanmi ČR sú v zlom stave, to zámerne píšem len tak mierne, je aj vašou vinou, len si pozrite ako sa vyjadrujete neslušne proti důchodcům, proti rodičům samoživitelům, proti členům Československého klubu autistů, nebo komukoli jinému. Nehovoriac u pokrytecky nevraživom označovaní užívateľa Rokia.