Arizona

Na jakou střední mám jít??

Na jakou střední školu mám jít pokud chci pracovat s dětmi, ale nechci být učitelka?? děkuji

Odpovědi
Michal Kole

Pokud umíš plavat jdi na pedagogiku nebo na zdravku na pediatrii či nějakou sociální pracovnici.

Opakuji že MUSÍŠ UMĚT PLAVAT, na těchto školách je plavání POVINNÉ i u MATURITY leckde !!!

Seznam škol najdeš na www.infoabsol­vent.cz

Další odkazy najdeš i na portálů Úřadu práce (www.uradprace.cz), protože poskytuje poradenství, k dalšímu studiu, teda, jestli to pan ministr nezrušil tuto úlohu Úřadu práce

lenka.seda

a co třeba dětská doktorka?