Michala11

Na co potřebuji nohy, když mám křídla?

Frida Kahlo

Nejlepší odpověď
Edison

Abys při přistání nespadla rovnou na hubu… 😁

Další odpovědi
Kepler

Tak to bych taky potřeboval, když mi nohy degradují. Každý ale může si vymyslet svá křídla. Někdo v komunismu jako Frida, někdo jinde. Zajímalo by mně jak se jí lítalo?

aliendrone

Kdyby neměla nohy, čím by asi tak „šlápla do lejna“?

Snahy o vyhýbání se či obcházení zákonitostí života a přírody za každou cenu (především těch negativních) se NIKDY nevyplácí! Dříve nebo později dojde ke katastrofě. ;) :D :D

EKSOT123

Třeba u rorýse to částečně funguje, ale nesmí přistát na zemi.
Přeneseně to asi nefunguje, jako to dobře nefungovalo ani u ní – vzhledem k lásce ke Stalinovi apod. Pohybuje-li se člověk v oblacích měl by zůstávat nohama na zemi.

marci1

„Na co potřebuji nohy, když mám křídla a můžu létat,“ říkala malířka Frida Kahlo, těžce nemocná, jež hodně let svého života strávila vinou úrazu v posteli. 🙂

https://ona.id­nes.cz/modni-leto-podle-fridy-kahlo-d16-/modni-trendy.aspx?c=A080630­_135654_ona_mo­da_ves

Edison

Keplere, což o to, jak se jí lítalo… Ale ak se jí přistávalo?? 😁

Kepler

No, asi drsně. Asi jako eroplánu bez povozku. Shoříme, neshoříme?…

Edison

Tak třeba u raketoplánu, který rovněž přistává na křídlech, by to byla jistota… 😁