lola

Chutnají vám energy drinky? Kolik jich měsíčně vypijete? Víte,že škodí zdraví?

Četla jsem v posledním čísle 21Století,že energy drinky jsou škodlivé,pro lidský organismus a stejně je do sebe někteří lijí po litrech. Co na tom mají? Já to nepiju,hrozně to smrdí chemií.

Nejlepší odpověď
Valky

My si s přítelem občas koupíme Monster energy drink protože je opravdu moc moc dobrý, ale to je tam jednou za pár měsíců na chuť. Máme oba dva nějaký porouchaný organismus, protože po vypití energeťáku se nám chce strašně spát… Místo toho, aby nás to nakoplo, nás to šíleně utlumí a hnedka usneme.. :)))
Například na obalu energeťáku a tuším i vodky, je napsáno, že se NESMÍ míchat, stejně to lidé dělají, podávají to v hospodách atd..

Další odpovědi
Ella

Vím, že škodí zdraví. Nikdy jsem žádný neměla. A nikdy žádný ani nevypiju. ;)

barnajka

Jednou jedinkrát v životě jsem si koupila Red bull. Jela jsem na fesťák, měla před sebou 2 dny na nohách, bez spánku. Večer jsem to do sebe hodila, ale na ta křídla, co je slibuje reklama, jsem čekala marně. Unavená jsem byla stejně, trochu mě mrzely ty vyhozený peníze. Kdyby mi to aspoň chutnalo! Brr, bléé, fuuj – sladký to bylo jak ho… z nutrie :D , já tento druh pití vážně dvakrát nemusím.
Když potřebuju nakopnout, uvařím si silnější neslazený kafe. Kávu piju málo, možná jednou za dva měsíce… takže na ni ještě nemám vypěstovaný návyk a ty účinky se u mě dostavují dost rychle.
Co ještě spolehlivě pomáhá zahnat únavu – zelený čaj, maté a čaj z ginkgo biloba. Je to účinný, je to dobrý, je to „čistý“ – zkrátka není nad přírodu :)

dougie

No mě to chutná,ale nepiju to moc často.Je tam hrozně cukru a to není moc dobrý na postavu :)))

Bloncka

Mě energy drinky hrozně chutnají. Piju je hlavně o víkendech když jsem venku s kámošema abych nebyla tak brzo unavená.Jestli škodí zdraví, to určitě ano ale mě to nevadí.