hapiky

Na čem nešetříte?

Odpovědi
elkon

Všeobecně je dobré, když člověk umí uvažovat ekonomicky. Co je v dané chvíli nutné, co méně a co je potřeba mít kvalitní a kde kvalita není to rozhodující. Já preferuji většinou zlatou střední cestu, pokud to je možné.

Kepler

Obecně na tom, co chci opravdu mít, ať to stojí, co to stojí. Samozřejmě v rámci finančních možností. Když chci mít krásnou dovolenou, koupím si ji. Když chci pilotovat malé éro, koupím si to. Ani to není tak drahé, už obojí mám objednáno.

RyuzakiKate

Na jídle (základních surovinách) a kvalitním oblečení.

GM

Nešetřím na ničem, dopřeju sobě i vnukům vše,po čem toužíme.

Mr. Marek

Na sledování politických diskuzí.

koreafangirl

Na vzdělávání :)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.