james011

Z čeho udělat výtažek na ošetření vlasů? Mám jich málo a příliš jsem je „nešetřila.“

vlasy

chci udělat vodu z výtažků třeba od cibule atd ald nevím co je nejlepší, mám málo vlasů hodně jsem je zatěžovala..

Odpovědi
Drap

Měli by pomoci kopřivy a březová voda. Neuškodí ani heřmánek a další.

Edison

Těško říct bez zjištění konkrétních příčin.

dr.luha

Já používám přírodně idetickou chemii – 1 zarovnanou mocca lžička MSM, 1/2 taurinu a 1/2 kyseliny askorbové do 100 ml vody. Zde mám alespoň jistotu nějakého účinku.