Avatar uživatele
Rokio

Myslíte si, že jsem slušný člověk?

Nekouřím, nepiji alkoholické nápoje, neužívám drogy, nejsem hulvát, mám čistý trestný rejstřík a neustále dělám dobré skutky v místě, kde žiju.

Rovněž jsem nacionalista, tzv. upřednostňuji zájmy občanů naší země a tím pádem spíše pomůžu Čechům než cizincům. Dále se chovám sociálně. Pomáhám slabším (uvolňuji starším lidem místo v autobuse, pomáhám důchodcům s taškami, přispívám na charitu atd.). Mám přesvědčení, že hendikepy znevýhodněných by měli být vykompenzovány státem.

Tak co lidičky? Jsem slušným člověkem, nebo se chovám nemravně?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 1615 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Slušný snad ano, ale otravný se stále stejnými otázkami.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Edison

Kolikrát se ještě budeš ptát na tu stejnou kravinu, kteoru tak jako tak nikdo z nás nemůže hodnotit?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Pokud chceš objektivní hodnocení na tyto otázky, tak nesmíš nikoho ovlivňovat tím, že budeš psát co děláš. Zajímavější by bylo zjistit, jak to děláš, proč to děláš, proč si myslíš, že je to dobré a podobně. Je to stejné, jako by herec napsal. Jsem herec, hraju takové postavy a dělám to a to. Myslíte si, že jsem dobrý herec? Tak mi dejte hlas, abych vyhrál Oskara. Vidíš se v tom? Takto si musíš neustále dokazovat své Ego. a nevím proč.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Myslím, že ohledně mravnosti jsi „celkem v pohodě“. A hned jakmile přestaneš nahatý pobíhat po náměstí a venčit se u každé pouliční lampy to bude JEŠTĚ LEPŠÍ! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Opakování otázky je porušení kodexu!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek