Rokio

Myslíte si, že jsem slušný člověk?

Nekouřím, nepiji alkoholické nápoje, neužívám drogy, nejsem hulvát, mám čistý trestný rejstřík a neustále dělám dobré skutky v místě, kde žiju.

Rovněž jsem nacionalista, tzv. upřednostňuji zájmy občanů naší země a tím pádem spíše pomůžu Čechům než cizincům. Dále se chovám sociálně. Pomáhám slabším (uvolňuji starším lidem místo v autobuse, pomáhám důchodcům s taškami, přispívám na charitu atd.). Mám přesvědčení, že hendikepy znevýhodněných by měli být vykompenzovány státem.

Tak co lidičky? Jsem slušným člověkem, nebo se chovám nemravně?

Nejlepší odpověď
Kepler

Slušný snad ano, ale otravný se stále stejnými otázkami.

Další odpovědi
Edison

Kolikrát se ještě budeš ptát na tu stejnou kravinu, kteoru tak jako tak nikdo z nás nemůže hodnotit?

Kelt

Pokud chceš objektivní hodnocení na tyto otázky, tak nesmíš nikoho ovlivňovat tím, že budeš psát co děláš. Zajímavější by bylo zjistit, jak to děláš, proč to děláš, proč si myslíš, že je to dobré a podobně. Je to stejné, jako by herec napsal. Jsem herec, hraju takové postavy a dělám to a to. Myslíte si, že jsem dobrý herec? Tak mi dejte hlas, abych vyhrál Oskara. Vidíš se v tom? Takto si musíš neustále dokazovat své Ego. a nevím proč.

aliendrone

Myslím, že ohledně mravnosti jsi „celkem v pohodě“. A hned jakmile přestaneš nahatý pobíhat po náměstí a venčit se u každé pouliční lampy to bude JEŠTĚ LEPŠÍ! ;) :D :D

briketka10

Opakování otázky je porušení kodexu!