Petr 1977

Můžu položit novou plovoucí podlahu na starou plovoucí podlahu ?

Plovoucí podlaha

Odpovědi
led

Pokiaľ dodržíte technologický postup, teoreticky by to nemal byť problém, pokiaľ pôvodná plávajúca podlaha je v poriadku.

PS.
Prípadní humoristi, nemýľte si plávajúcu podlahu s plavidlom na vode.

cukrar

Ano, klidně a bez problému. Jen mezi dejte geotextílii.

Edison

Nějak nechápu smysl takového úmyslu. Plovoučku lze bez problémů přece rozebrat. Dva plovoucí systémy na sobě vůbec nemusej dělat dobrotu.

devitkac

Já si myslím, že jít by to mělo, ale nějak nechápu jaký to má smysl. Když jsem si doma nechával dělat novou laminátovou podlahu od https://www.floor-experts.cz/pro­dukty/laminato­va-podlaha/ tak jsem ji původně chtěl také položit na tu starou, ale nakonec se ukázalo, že mnohem lepší řešení bude tu starou rozebrat a podlahu položit od základu novou.