martin200

Plovoucí podlaha

Dobry den, prosim o radu jak vycistit plovouci drevenou podlahu od rozliteho oleje, ktery se vsaknul do spar a tim se vytvorili i fleky okolo. Mnohokrat dekuju

Nejlepší odpověď
venkovan

Možná by se nechala část oleje vysát horkou žehličkou (bacha na barvu či laminaci kolik vydrží teploty) žehlením přes sací papír (papírový ručník, toaleťák apod.) Rozehřátý olej by mohl částečně ze dřeva vystoupat na povrch.

Další odpovědi
michael69

To Vás nepotěším.Ta podlaha je jednoduše v háji.Stejně jako když na ní dlouho stojí rozlitá voda…

Wang

Myslím, že by to šlo, ale…násilím byste musel nekolik olejem poškozených „prken“ podlahy vyndat…část by jich šlo pospojovat na zámky ale část byste musel nalepit na lepidlo.
Nepíšete o jakou plochu se jedná (kolik kusů).

martin200

ok, moc dekuji i tak. S tou vodou to je taky pravda. Da se vsak plovouci podlaha odemknout a vymenit pouze ten zasazeny usek? Dekuji