Viktorie II.

Může nastat i tady taková situace?

Co budete dělat, až se zde objeví upozornění podobného znění?
Vzhledem k bezpečnostní situaci v Evropě začneme vyžadovat ověření identity přispěvatelů. Ověřte si prosím svou identitu co nejrychleji, jinak vám může být přístup do diskuzí omezen nebo odepřen.

Nejlepší odpověď
Ametyst

To už se děje na Seznamu. Jenomže dřív stačil k identifikaci uvést jiný účet, dnes chtějí telefonní číslo!

Další odpovědi
Drap

Nebudu dělat nic, neni to můj problém.

aliendrone

Tohle se bude týkat jen nesvobodných (cenzurovaných) webů jako Facebook, Youtube apod. A na ně stejně chodí „diskutovat“ jen debilové, takže PROČ bych se měl trápit tím, že mi zakážou brodit se ve splašcích? ;) :D :D

df

Je to jen otázkou času.

_Bůh_

Už aby to bylo. Respektive pro sociální sítě na blickchainu se používá jednotná internet identity.
Twitter prý uvažuje, že by lidé platili 2 dolary měsíčně, s platbou na rok dopředu (tj. 24 dolarů pro založení účtu). Tím by se eliminovali petrohradští trollové, bylo by to pro ně příliš nákladné.

Kryšpín

Zeptal jsem se právníka i když tento stařec studoval v socialismu při přechodu ke komunismu v normalismu došel k názoru.
Pravidlo první moc nešťourat do zřízení poněvadž kdo má moc tak má většinou pravdu, za druhé neventilovat svůj názor ale vždy uvést kde ten názor získal a za třetí pokud diskutuji na hraně zákonů nikdy ze svého počítače a ze své adresy.

zjentek

Snad ne. Věřme ve zdravý rozum, i když… Já už nevěřím nikde. );

Aliene, na Novinkách zcela běžná věc. Njn, Rudé právo, co od nich čekat.

Dochy

Tohle se mi zobrazuje na Novinkách. A to jsem ověřenej už léta…