Avatar uživatele
hapiky

Měli jste třeba jen pocit, že vás někdo sleduje? Dodatek: Tajně, fyzicky!

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 1705 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

To ne, to bych asi trpěl stihomamem. Je mi ale záhadou, jak některé pěkné ženy vycítí, že se na ně koukám, i když mám na očích zrcadlovky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mivate-nekdy-pocit-ze-vas-nekdo-sl
Míváte někdy pocit, že Vás někdo sleduje ?

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/napadlo-vas-nekdy-jestli-vam-nekdo-nedal-do-pokoje-kameru-a-nepozoruje-vas
--

Zřejmě tento pocit má víc jedinců, máte-li zájem, můžete se podívat do archivu.

Možná dříve v minulosti, ale dnes už mou osobu přímo ne.

Nepřímo ano. Naproti bydlela sousedka, která sledovala, ke kterému domu přijelo auto, kdo vystoupil atd. Ale už zemřela, tudíž v okolí bydliště snad ne.

Ale všímám si lidí, kteří projdou kolem mně, pokud se naše oči setkají, usmějeme se, často prohodíme slovo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Nie pocit, ale viem, že napríklad sú nielen užívatelia tejto stránky, ktorí sledujú, čo sem napíšem. Dokonca sú užívatelia, ktorí na to aj reagujú.

Dodatok k dodatku v otázke:
Hapiky, vy dokážete sledovať dianie na tejto stránke telepaticky, nie fyzicky?
Každý človek je v rôznych časových úsekoch a z rôznych dôvodov rôznym spôsobom sledovaný, niekedy aj tajne. Napríklad Kepler cez zrkadlovky tajne sleduje ženy viď jeho odpoveď v tejto otázke. Kulisár nevidený divákmi cez štrbinu v kulisách pozoruje dialog na javisku, alebo tajne sleduje tú diváčku v prvom rade na prízemí?

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

To nebyl pocit, ale fakt: u sousedek se neustále v okně pohybovaly záclony a tetky šmírovaly. Někteří lidé prostě nikdy nemají dost svých starostí. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Vepište odpověď…Tohle je snem každý ženský, když se koupe!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Ano měl jsem ten pocit od sousedů proto jsem si raději zatemnil i ve dne.Jinak i zde na odpovědích je třeba být opatrní neboť věřím že někteří uživatelé jsou zde i proto aby si zde vyřizovali účty z reálného života.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Kepler, zrkadlovky nezakrývajú iné vonkajšie znaky „pozorovateľa ži­en“.

před 1705 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hapiky

led: Ale, ale, ani na chvíli si nepřipustím, že by jste nevěděla jak to myslím.
Vylučuji ovšem dobu za vlády Komárů, to bylo něco zcela jiného.

před 1705 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek