Avatar uživatele
Kepler

Měly odpovědi.cz někdy horší úroveň než v současnosti?

Jsem tady právě rok a mám dojem, že to spěje od desíti k pěti. Opravdu zajímavá a smysluplná otázka či odpověď tu začíná být vzácností. Nebo je můj dojem neopodstatněný? V čem si myslíte, že to asi je? Za plus považuju, že ubylo neurvalého a sprostého chování. I když ne tak docela úplně, někteří to dokážou i bez použití neslušných slov.

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? iceT, Emefej, marci1, Klaproth, orwell, Rokio, Kulpix před 2664 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Máš pravdu. Nepamatuji se, že bylo bylo někdy horší. Vulgarismy, napadání, hodnocení zcela chybných odpovědí je dnes na denním pořádku.A čím to je ? Těžko říct. Zřejmě tím, že spousta moudrých lidí odešlo a spousta současných se snaží vymýšlet otázku jen pro otázku a to že jsou často primitivní a pozbývající smyslu nikomu nevadí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Klaproth

Já si naopak myslím, že úroveň stále stmě stoupá. Co já jsem se tu už dověděl…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
nyjono

Sleduju to tu už dlouho, i když někdy jen nakouknu a mohu pouze konstatovat, že úroveň klesá pomalu, ale jistě :'(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Kvalita stránky kolíše ako morský príboj na pobreží.
Niekedy je láskavý a podporuje zeleň, niekedy zas ničivý a všetko čo má v ceste, likviduje ako niektorí „hrdinovia“, či skôr barbari túto stránku. Čo bolo rokmi budované v zlomku sekundy ničia.
Parafrázujem slová slovenskej hymny:
Zastavme ich bratia, veď sa oni stratia a stránka ožije…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Úroveň je nevalná, podívej se třeba na toto otázku http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-je-to-s-homeopatiky-ma-voda-pamet a zejména na to, která odpověď byla nominována jako nejlepší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Vidím to asi tak stejně. Ubylo vulgarit, ale mám pocit, že se někteří tazatelé předhání v tom, kdo položí „nejblbější“ otázku. O nominacích ani nemluvím. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kulpix

Myslím, že jo. Právě letos v červenci. To jsem byl na dovolené. Občas jsem nakouknul a přemýšlel jsem, že Vás opustím, protože to tu bylo v červenci o ničem. Naštěstí jsem zůstal. Neurvalého a sprostého chování ubylo, protože oni uživatelé dostali ban. Tak asi proto.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pentomino

na poradte.cz je to to samý.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

Pentomino: tam jsem byl loni taky a po dvou měsících jsem měl tamního admina po krk. Byl to neskutečný vůl. Netvrdím, že tady je admin ideální, ale jde to.

před 2664 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek