Kepler

Máte rádi váhy?

Já moc ne, ty váhy si mě vůbec neváží. Nicméně to může být dobrý dárek.
To jak si manželka přála k vánocům něco, co udělá z nuly na sto za tři vteřiny. No tak dostala digitální váhu, špekúňa jedna. Máte ještě jiný námět na hodnotný dárek?

Odpovědi
Kelt

No já mám jednu váhu přímo ve stole, je taky digitální a váží jako kuchyňská váha. Jinak vnuk je narozený ve znamení Vah. Hodnotný dárek v tomto věku je to asi po dohodě, domluvě. Napadá mne v rámci úspor ji vyměnit za 1 ženu polovičního věku, ale to by asi nesouhlasila.

Mc Merkurion

… jo, tak ty si myslel váhu, já myslel znamení, to rád mám a co se týče vah, tak já ji nepoužívám (k čemu taky) a manželka vo ní říká, že je to prolhanej šmejd, tak neví, jestli si udělal dobře …

yuko

Není váha jako váha. Váhu jsem dostala jako dárek dvakrát od mé mamky. Ta první byla osobní váha, která vážila přesně a nikdy jsem ji neměla důvod vyhodit. Ta druhá byla dekorační, hezká, kovová, ale říkáme jim váhy. Proč jsem je od mamky dostala, mi došlo až po její smrti. Narodila se totiž ve znamení Vah.