orestez

Spisovatel Stephen King radí jak nepřibrat kila. Je to tak jednoduché?

Milujete potraviny s vysokým obsahem kalorií, ale máte starosti s váhou? Udělejte co dělám já!  Naložte svůj talíř a poté jej naklopte doleva. Všechny kalorie poběží na tu stranu desky. Ve zbytku nejsou žádné kalorie, takže můžete jíst vše, co chcete! Jedno­duché, ne?

Odpovědi
ivzez

Úžasný nápad! Ten vyzkouším. (–:

Jen bych přeložila:
… Všechny kalorie poběží na tu stranu talíře.

orestez

Dobře ivzez, stejně, on je takový náturou potrhlého brňáka, to nevadí, z které strany začít jíst? Z podtalíře? Ta potrhlost se dá popsat. Třeba máti říká taťkovi, když jedí domácí chlebíčky: jak to jíš? Padá ti to pod stůl. A taťka odpoví. Ty jsou tak dobré, že kdyby jich bylo málo, tak je mám i dole.

Nebo.

Pán v restauraci mě přesvědčoval, že je svatý Václav hluchý. Jak to víte? Podívejte. Vzal dvacetikorunu a tlumočil do ní: Václave! Václave! – – nic, žádná reakce ze strany mince. Vidíte, já vám říkal že je Václav hluchý!

orestez

https://m.face­book.com/story­.php?story_fbid=1357­102541095991&id=19115054­1024536