JáJsemKarel!

Máte rádi čokoládu, nebo „čokoládu“?

Čokoláda = Kvalitní čokoláda. Podle jisté internetové stránky (www.cokolada.cz), která je chytrá jak rádio „kvalitní hořká čokoláda obsahuje kakaovou sušinu, kakaové máslo, třtinový cukr (místo běžného řepkového) a vanilku“.
„Čokoláda“ = Produkt, který se označuje jako čokoláda, ale čokoládou není.

Já mám moc rád „Čokoládu“ a tancování. 😁

Nejlepší odpověď
annas

Jiná odpověď!

Jedla jsem 70%, spíš českou „čokoládu“ Carlu. Chutná mně víc než švýcarská.

Teď jsem ji vyměnila za kakaové boby, během dopoledne si dám 3 kousky ke kávě. Ty mně moc chutnají, navíc je to zdroje mnoha minerálů a antioxidantů.

Další odpovědi
Kepler

Jiná odpověď!

Tak něco mezi. Kvalitní čokolády z vyšším obsahem kakaové sušiny mi moc nejedou. Různé čokoládové náhražky, které viděly kakao leda tak z rychlíku, jsou dobré akorát tak na potření čelního okna auta zlobivého souseda.

jirka F

Čokoládu

Mě chutná spíše kvalitní hořká jednou jsem chutnal i čerstvě udělanou při návštěvě továrny.

Pajena

Nesnáším cokoli společného s čokoládou!

DanVancz

Oboje.

Dávám přednost LINDORU a milce ;)

Nika29

Čokoládu