Lucimia

Chleba s nutelou?

Máte rádi chleba namazaný nutelou? Ja třeba nutelu miluji, ale pouze na bílém rohlíku nebo na palačinkách. A co vy? Máte rádi nutelu, navíc na chlebu?

Nejlepší odpověď
quentos

jednou za čas si na tom člověk smlsne; s tím ale, že z makrobiotického hlediska se jedná o kombinaci přinejmenším chybnou. Ségra měla období, kdy to žrala imrvére a vymlouvala se, že „má hlad“, ačkoliv na to měla prostě jen chuť. Co se mě týče, když je chuť na sladké, volím nejraději extrahořkou čokoládu a ne tyhle náhražkové srágory.

Další odpovědi
holčička

Prvad rohlík s nutelou je dobrý a na palačinkách ani nemluvím sice jsme to zkusila na chlebu ale není to ono.

panenka

Ano mám to ráda nejím to často ale občas si to dám.

Nuk nuk

Nemám moc ráda kombinaci toho pravého českého chleba s čímkoliv sladkým, takže ani s nutelou.
Na bílém pečivu to snesu spíš, ale je pravda že poslední dobou těmhle čokoládovým pomazánkám moc neholduju. Ale, pravda, na palačinku to je dobré.

Džanička

Popravdě řečeno jsem to nikdy nezkoušela,a nedovedu si to ani představit dát si na rohlík nebo chleba čokoládu,je to podle mě docela odpudivá kombinace,ani nutelu nekupuji,na palačinky dám dětem radeji marmeládu.Moje mamka má zase ráda rohlík k jogurtu,což taky nechápu.Já když mám chuť na sladké,tak si dám hořkou čokoládu na vaření.Ty extrahořké nesnesu,od mala se mi z hořké chuti zvedá žaludek.

grifin

Já nevím,namíchají do toho ledacos,zkus
dobrý chleba s českým medem(NE s marketu)
je to zdravé a výborné prověřeno staletím
používání,dříve se sladilo pouze medem!

Gorouš

Po vůni, barvě a samotným názvu Nutella se mi zvedá kufr. Vždy mi bylo po ní 3 dny blbě a měl jsem chuť zvracet. Nutella je pro mě zlý sen. Je dobrá, ale neriskuji.

anonym

Nemam ji pro jeji preslazennost rada,jsem pro horke cokolady.Souhlasim s Quentosem.

Jahoda

Ano mám, ale nejím to často. Dám si jednou za čas ;o). Taky si jí dám buď na rohlíku nebo na palačince. Na chlebu mi to moc nechutná.

ReHu

Jj, Nutelu i na chlebu. Čerstvý chlebíček, máslíčko a Nutelka. Mňam.
I když ne tak často, už jsem dlooouho neměla, už si jdu namazat 🙂.
Když už mám chuť na sladké, tak sladké 🙂.

Michal

Nutelu nemohu je sladká,ale chutnal jsem ji je skvělá.Cukrovka mi mnoho pochutin nedovoluje.Má sladká láska , ta vede byla Laskonka Mňam.

Tombik

Hele víš že takto úplně měníš a tím porušuješ účel odpovedi.cz? Ten není vytvořen pro osobní průzkumy, nýbrž pro lidi s problémy.

Nikuška

já taky jedla nejdřív rohlík s nutelou, ale po jedné baabičině návštěvě jsem byla trošicku rozmazlována (babička ;P) a ona mi udělala chleba namazany trochu maslem a na to nutelu…mmm…to doporučuju, faakt dobré! :)

iwetax

Jako malá jsem se po ní mohla utlouct, teď jsem jí několik let neměla. Ted´jsem na ní dostala chut´, díky otázce.

anetadela1

Já ji na chlebu ještě nezkoušela, na housce mi chutná.
PS: nechápu ty palce dolů, za co? Za to že mají vlastní názor? To se jděte vycpat!!!
Kromě Allneeda.cz, s tím palcem dolů souhlasím…Není to odpověď na otázku.