Rokio

Máte raději chléb, nebo rohlíky?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Ametyst

chléb

Bohužel je vzácné sehnat chleba bez kmínu.

Filios

rohlíky

Justin1

rohlíky

da ny

chléb

Máme zde 3 – 4 velmi dobré chleby. Balené, ani nebalené v marketech nekupuji.
Kupuji kvasový, někdy výborný žitný a po desítky let (vnímám tak 5O let) vyhlášen, dovážený kraslický Václav.
Rohlíky se dají jíst často jen čerstvé. Druhý den je to vždy guma :)
V jednom pekařství mají skvělou veku, jde na odbyt. Rohlíky dobré nemají (můj názor). Celozrnné a semínkové jsou pro mne jen k výjimečné konzumaci (zákaz). Čerstvé, chutnají všechny podobně, dobře.
P.S. A´ť to přibývá… ;)