jirka F

Máte nějaké osobní problémy po silvestru?

Kocovina ,noční můry…

Nejlepší odpověď
zjentek

Mám na střeše rachejtli, ve žlabu okapu druhou a nemám žebřík!

Další odpovědi
Ametyst

Absolutně žádné, a to jsem čekala do jedné v noci na proslulé londýnské ohňostroje. 🙂 Až na tu zeleň venku je všechno, jak má být.

Drap

Nemám, ani dost dobře nerozumím tomu, proč bych měl nějaké mí?

Kelt

Nechtělo se mi otevírat flašku, pouze kofolu. Mám problémy s botami, musím tam po každé procházce dávat papír na vysušení.

briketka10

Já ne, ale někdo ve vesnici asi ano – včera měli málo toho rámusu,
tak si to znovu opakujou už od setmění tu práskaj jako o půlnoci :(