autacek

Jak to může Ježíšek na Vánoce všechno stihnout, když Česká pošta to nestíhá ani dnes?

Nejlepší odpověď
anonym

Ježišek těží ze své decentralizace. To máte jako se stahováním filmů z BitTorrentu, tam také platí na první pohled na hlavu postavené pravidlo, čím více lidí stahuje tím rychleji to všem běží a prakticky neexistuje způsob jak jej kapacitně zahltit 🙂

Další odpovědi
led

Na dobre utajenej stránke prevalilo-sa.info bolo talomstvo Ježiška odhalené.
Ježiško nemá problémy, ako zdatný obchodník a distribútor vlastného záujmového programu „Slávme Vianoce, veseľme sa“ zamestnáva množstvo bielych a čiernych sobov a spolupracovníkov skrývajúcich sa pod rôznymi menami napríklad Santa Claus, Dedo Mráz a podobne, ktorí pomocou ďalších výrobcov a predajcov rozposielajú, rozvážajú darčeky, či dokonca lákajú ľudí do svojich e-shopov a kamenných predajní.

Mc Merkurion

… Ježíšek je zprivatizovanej a nejni to nějakej státní moloch …

sesednizkola

Doufám, že bude zase nějaká stávka nebo tak něco. Jen ať je. Nechápu idiocii lidí, co si nechají poslat poštou na dobírku zásilku z Holešovic do Stodůlek. Lenost lidí je opravdu strašná. Jako neřeknu, když pošle dědeček z Vídně poštou dárky, protože Vánoce slaví s druhou polovinou rodiny, ale objednávání si věcí z eshopů je u drtivě většiny lidí zbytečnost.

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=WMZfr7IG­D_Y

Když někdo musí nakupovat věci co mají v každém OC z pohodlí domova, tak ať si slaví Vánoce až po Silvestru. Nehledě na to, že vzdálenosti v České republice i z nejzápadnějšího po nejvýchodnější místo jsou tak malé a dají se překonat tam i zpátky v pohodě za den, že vidět se alespoň na ty pos..né Vánoce si snad může domluvit každý, kdo si chce ty dárky dát. Nedovedu si představit někomu něco posílat poštou, to je vrchol trapnosti.

led

…nehľadajte dobre utajenú stránku prevalilo-sa.info Je fiktívna, rovnako ako Ježiško. Tak, teraz som Veľké Tajomstvo Ježiška asi prevalila. Čo povieme deťom?

hapiky

sesednizkola: Dárky se povětšinou objednávají u prodejců, aby s nimi mohli později někoho obdarovat. Nevím co je na tom špatného.