Avatar uživatele
sesednizkola

Máte nějaké jídlo, které vám dřív chutnalo, ale když jste viděli, jak se připravuje, tak jste ho přestali jíst?

Máte nějaké jídlo, které vám dřív chutnalo, ale když jste viděli jak se připravuje tak jste ho přestali jist?

Aspik, paštika atd.

Upravil/a: annas

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Kepler, aliendrone, Malvína před 1948 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Co oči nevidí, to srdce nebolí. Jak zpracovávají pokrmy ve výrobnách, restauracích, nemohu nějak ovlivnit. Snad někdo kontroluje.

Ale byla jsem jednou na náštěvě, měli pět koček, chodily po stole, po lince, očichávaly jídlo, které známá připravovala, když pokrm dala na talíř, tak je kočky olízly, musím říct, že jsem odmítla. Navíc kočičí pach také nevytvářel příjemné prostředí.

Pokud něco odmítnu, je to spíš kvůli zažívání, protože neznám složení. jídla., tedy spíš tuk.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Nemám. Pokud je to dobré ať je to co chce.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
klumprt

Ani ne. Třeba zabijačkové produkty jsem si oblíbil o trochu více poté, co jsem se několika zabijaček účastnil. Tlačenku, jitrničky, ovárek jím s radostí a úctou k tomu krásnému tvoru, který žil a zemřel proto, aby poskytl mému tělu živiny a potěšení z dobrého jídla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

To zrovna ne, ale někomu by mohly být eklhaft Ostravské klobásky. Prý se před „uzením“ máčejí v krvi, aby byly skoro černé. Pak ještě pravá zabijačková prdelačka nebo jelita. Zase krev, dokonce střeva: potrubí pro hovínka… Ale mně to až tak nevadí. Spíš bych byl opatrnější na jídla z vietnamského bistra.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Býval jsem velkým příznivcem různých gyrosů, kebabů atd.
Už NE! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Jo, sušenky! Máslové, karlovarské, albertky, vaječné, nebo kakaové věněčky, atd.! A taky kokosový suky, cereální tyčinky, tyčinka Rumba… ;)

https://www.ku­pi.cz/sleva/ty­cinka-cokoladova-rumba-figaro

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Takové jídlo neznám, protože jídla z 99,9% připravuju sama, včetně paštik a různých masových a jiných pomazánek a zabíjačky. Hotovky nekupuji. Ani cukrovinky. Dorty, buchty a pod., sladké i slané peču sama. Téměř vše domácí v bio kvalitě té skutečné, ne deklarované v obchodě.

Upravil/a: GM

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
klumprt

Jinak jsem obecně toho názoru, že když mi to chutná a neposeru se z toho, tak je mně to vcelku jedno, jak to vzniklo. A nemusím vědět úplně všechno. 🙂

před 1948 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek