sesednizkola

Máte nějaké jídlo, které vám dřív chutnalo, ale když jste viděli, jak se připravuje, tak jste ho přestali jíst?

Máte nějaké jídlo, které vám dřív chutnalo, ale když jste viděli jak se připravuje tak jste ho přestali jist?

Aspik, paštika atd.

Nejlepší odpověď
annas

Co oči nevidí, to srdce nebolí. Jak zpracovávají pokrmy ve výrobnách, restauracích, nemohu nějak ovlivnit. Snad někdo kontroluje.

Ale byla jsem jednou na náštěvě, měli pět koček, chodily po stole, po lince, očichávaly jídlo, které známá připravovala, když pokrm dala na talíř, tak je kočky olízly, musím říct, že jsem odmítla. Navíc kočičí pach také nevytvářel příjemné prostředí.

Pokud něco odmítnu, je to spíš kvůli zažívání, protože neznám složení. jídla., tedy spíš tuk.

Další odpovědi
Drap

Nemám. Pokud je to dobré ať je to co chce.

klumprt

Ani ne. Třeba zabijačkové produkty jsem si oblíbil o trochu více poté, co jsem se několika zabijaček účastnil. Tlačenku, jitrničky, ovárek jím s radostí a úctou k tomu krásnému tvoru, který žil a zemřel proto, aby poskytl mému tělu živiny a potěšení z dobrého jídla.

Kepler

To zrovna ne, ale někomu by mohly být eklhaft Ostravské klobásky. Prý se před „uzením“ máčejí v krvi, aby byly skoro černé. Pak ještě pravá zabijačková prdelačka nebo jelita. Zase krev, dokonce střeva: potrubí pro hovínka… Ale mně to až tak nevadí. Spíš bych byl opatrnější na jídla z vietnamského bistra.

aliendrone

Býval jsem velkým příznivcem různých gyrosů, kebabů atd.
Už NE! ;) :D :D

zjentek

Jo, sušenky! Máslové, karlovarské, albertky, vaječné, nebo kakaové věněčky, atd.! A taky kokosový suky, cereální tyčinky, tyčinka Rumba… ;)

https://www.ku­pi.cz/sleva/ty­cinka-cokoladova-rumba-figaro

GM

Takové jídlo neznám, protože jídla z 99,9% připravuju sama, včetně paštik a různých masových a jiných pomazánek a zabíjačky. Hotovky nekupuji. Ani cukrovinky. Dorty, buchty a pod., sladké i slané peču sama. Téměř vše domácí v bio kvalitě té skutečné, ne deklarované v obchodě.

klumprt

Jinak jsem obecně toho názoru, že když mi to chutná a neposeru se z toho, tak je mně to vcelku jedno, jak to vzniklo. A nemusím vědět úplně všechno. 🙂