zvonisek

Mám alespoň nepatrnou šanci živit se herectvím?

Pocitu méněcennosti se pomalu zbavuji. Jsem sice introvert, ale jsem velmi rád středem pozornosti. Hraji ochotnické divadlo. Dobře se učím texty, skládám básně, …
Mé největší přání je se živit herectvím.
Velmi doufám a věrim, že se mi to splní.

Nejlepší odpověď
Drap

Určitě. Pokud proto i něco uděláš, tak zcela jistě.

Další odpovědi
redy

Ale jo, podle toho co tu čtu – měníš se docela rychle.
Takže nějakej potenciál máš, tak se snaž, a uvidíme kde tě uvidíme 🙂

fcoop

Obecně – určíš si cíl, zvolíš postup k dosažení a děláš vše pro to, abys došel.
Do cíle.
Jsou oblasti, které vyžadují určité předpoklady.
Třeba zrovna herec.
Ovšem dnes ani talent, jak se zdá, nutný není.

Třeba Pavlásek........ superkopyto, ale daří se mu.

Je to tedy zdánlivě jednoduché...­........ cílevědomě makat.

yuko

Tak v tom pripade mas velkou sanci. Krome divadla si vyzkousej komparz. Setkas se se znamymi herci. Pokud je to Tve nejvetsi prani, tak se Ti splni.