Ptk

Lze uskutečnit převod telefonního čísla?

Mám telefonní číslo od BLESKu a chci si změnit simkartu na MOBIL.cz, půjde převod čísla? děkuji za odpovědi

Odpovědi
marci1

Převod stávajícího čísla je možný. 🙂
http://www.mo­bil.cz/

wendyX

Málo informací- neuvádíte, zda u BLESKu máte ‚předplacenku‘, nebo SIM s paušálem (tedy nějakým závazkem)? Možné to ale je.

Postup pro předplacenku: >veškeré info zde> http://www.mo­bil.cz/prenos-cisla.aspx

Mimo jiné se zde uvádí… (vkládám podstatnou část jejich citace):

Mohu si k vám přenést své číslo z jiné sítě?

Ano, lze k nám přenést jiné mobilní číslo, které bylo k přenesení uvolněno původním operátorem (tj. obdrželi jste číslo výpovědi opouštěného poskytovatele – ČVOP). Přenos čísla trvá 5 pracovních dní od data uvolnění a za přenos čísla nic neplatíte.

Jak/kde zjistit ČVOP u opouštěného poskytovatele?

T- Mobile: zavolejte na 4603 nebo 603 603 603

Vodafone: zavolejte na 800 770 077

O2: zavolejte na 800 020 020 nebo zajděte na prodejnu

Jiný operátor: zákaznickou linku najdete na jeho webových stránkách

Mám teď předplacenou kartu: Pokud vám zbývá kredit, spotřebujte ho nebo si ho nechte vyplatit. Pokud jste v mínusu, váš stávající operátor přenos zamítne.

Mám teď tarif: Vypovězte smlouvu se svým současným operátorem. Jak to udělat, zjistíte u svého operátora.