postcd

Převod kreditu tmobile ze simkarty na simkartu?

dají se vybrat peníze ze simkarty tmobile a nebo převést na jinou simkartu (dobíjecí twist a nebo hovorová, ne paušál simka).. ? jak? mám hovorovou sim dobíjecí tmobile kteoru nevyužiji a prázdnout internetovou sim, kteoru potřebuji využívat. je mi líto vyhodit asi 180kč co mám na té hovorové. prostě to nevyužiji, potřebuji pouze na internet a ten je na hovorové drahý

Nejlepší odpověď
anonym

Jedinými možnostmi je zbývající (nevyužitelný) kredit provolat a nebo utratit pomocí ´mobilních´ plateb. Jeho převod mezi různými SIM operátoři neumožňují.