mirecek1961

Jak lze převést číslo k jinému operátorovi?

Nevíte někdo, jakým způsobem se dá převést číslo operátora O2 na jiného operátora? Co vše je potřeba proto udělat?

Odpovědi
Drap

Dohodnout se s novým operátorem a on vše zařídí.

www

Kontaktovat nového opa a sdělit, že chceš přejít se stávajícím číslem. Ten ti vše podrobně vysvětlí.
Doplňuji:
Pozor na případné závazky u O2, mohlo by se to prodražit!

Bedy

Podívejte se na stránky jiného operátora, tam se vše dozvíte. Převod by neměl stát ani korunu, akorát pokud se rozhodnete pro mobilního operátora U:fon (náš čtvrtý operátor), tak tam to stojí asi 350Kč – U:fon pracuje na jiných frekvencích (ne klasické GSM, ale modernější CDMA rev.A).

A u Bleskmobilu si musíte koupit novou kartu a pak teprv si tam nastavit Vaše současné číslo – to se dělá buď v samoobsluze BleckMobilu a nebo na BleskMobil lince.