Jenda K.

Jaký je rozdíl mezi ležákem a prémiovým ležákem?

Nepodařilo se mi najít vysvětlení. Pokud to není jenom „marketingový“ trik.

Nejlepší odpověď
Drap

Je to marketinkový trik a má značit, že prémiový ležák je ještě lepší než běžný ležák. Skutečnost těžko odhalit, protože degustuje každý sám za sebe. Když někomu něco nechutná, jinému může chutnat a naopak.

Další odpovědi
Rokio

Ležák může být i člověk, který je ochrnutý a je upoutaný na lůžko. Prémiový ležák se týká pouze piva.